Спецпроєкти

«ДоДому на Різдво»: в «Українському Домі» відкрилася різдвяна виставка


З 15 грудня по 21 січня  в «Українському Домі» відбудеться виставковий проєкт «ДоДому на Різдво. Світло української традиції». На виставці представлять музейні твори, роботи сучасних майстрів, художників і дизайнерів, які переосмислюють, інтерпретують та розвивають українську різдвяну традицію. 

Подробиці 

На виставці можна буде побачити:

  • традиційні одяг і посуд, килими і прикраси, переглянути відео та послухати аудіозаписи старовинних колядок, ознайомитися з роботами видатних майстрів Володимира Шагали та Василя Омеляненка. 

Експозиція складається з творів із фондів Національного музею народної архітектури і побуту України та «Українського Дому», а також з колекції родини Ющенків та низки приватних зібрань.

01/4

У межах події – публічна програма, що включатиме концерти, лекції, майстер-класи для дорослих і дітей. 

Анонси і розклад подій можна знайти на сайті Українського Дому і на сторінках Українського Дому в соцмережах Facebook та Instagram.

Також на виставці працюватиме святкова крамничка, де можна буде придбати роботи українських майстрів, дизайнерські вироби, книги, сувеніри.

Графік роботи:

  • Вт-Нд, 11:00-19:00,
  • Понеділок – вихідний.

Вартість квитків:

  • повний – 100 грн,
  • пільговий – 50 грн (для школярів та студентів).

Вхід вільний для окремих груп населення. 

Раніше ми розповідали, що з 21 листопада до 3 грудня в «Українському домі» проходила виставка «Майдан. Народження мрії. Перший бій» до 10-ї річниці Революції гідності. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь