Спецпроєкти

«Майдан. Народження мрії. Перший бій»: у Києві пройде виставка до 10-ї річниці Революції гідності


З 21 листопада до 3 грудня в «Українському домі» відбудеться виставка «Майдан. Народження мрії. Перший бій» до 10-ї річниці Революції гідності.

«Десять років тому українці остаточно сформулювали нашу національну ідею. Вона викристалізувалася на Майдані. Цей ідеал означено двома ємними словами – “Гідність” і “Свобода”. Так звучить наша національна ідея. Ідея, яку ми виборюємо дотепер», – зазначили організатори.

Відвідувачі зможуть зануритись в атмосферу тогочасного протесту, згадати перебіг подій, побачити оригінальні речі майданівців, унікальні артефакти з протестів, відтворені окремі локації ініціатив Майдану та твори революційного мистецтва, йдеться в описі до події.

Також «Український Дім» анонсує у межах події – дискусійні майданчики, кінопокази, майстер класи, та екскурсії.

Вартість квитків: повний – 80 грн, пільговий – 40 грн (для тимчасово переміщених осіб, школярів та студентів). 

Графік роботи: вівторок – неділя, з 11:00 до 19:00. 

Адреса: «Український дім», вул. Хрещатик, 2.

Раніше ми розповідали, що до 10 річниці Революції Гідності у Довженко-Центрі відбудеться спеціальний показ документального фільму «Сильніше, ніж зброя» за участі режисера Володимира Тихого. 

Це документальна хроніка подій Революції Гідності та війни на сході України –  від спроби захоплення будівлі президентської адміністрації 1 грудня 2013-го року до боїв у руїнах Донецького аеропорту восени 2014-го.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь