Спецпроєкти

Critics Choice Awards 2024 – список переможців премії


Сьогодні вночі вручили нагороди Critics Choice Awards. Ось список переможців:

Найкращий фільм

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Оппенгеймер» (Universal Pictures)
  • «Американська фантастика» (MGM)
  • «Барбі» (Warner Bros.)
  • «Фіолетовий колір» (Warner Bros.)
  • «The Holdovers» (Focus Features)
  • «Вбивці квіткового місяця» (Apple Original Films/Paramount Pictures)
  • «Маестро» (Netflix)
  • «Минулі життя» (A24)
  • «Бідні» (Searchlight Pictures)
  • «Солтборн» (Amazon MGM Studios)

Кращий актор

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Пол Джаматті — «The Holdovers»
  • Бредлі Купер — «Маестро»
  • Леонардо Ді Капріо — «Вбивці квіткового місяця»
  • Колман Домінго — «Растін»
  • Кілліан Мерфі — «Оппенгеймер»
  • Джеффрі Райт — «Американська фантастика»

Найкраща жіноча роль

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Емма Стоун — «Бідолашні створіння»
  • Лілі Гладстон — «Вбивці квіткової повні»
  • Сандра Хюллер — «Анатомія падіння»
  • Грета Лі — «Минулі життя»
  • Кері Малліган — «Маестро»
  • Марго Роббі — «Барбі»

Кращий актор другого плану

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Роберт Дауні мол. — «Оппенгеймер»
  • Стерлінг К. Браун — «Американська фантастика»
  • Роберт Де Ніро — «Вбивці квіткової повні»
  • Раян Гослінг — «Барбі»
  • Чарльз Мелтон — «Травень, грудень»
  • Марк Руффало — «Бідолашні створіння»

Найкраща актриса другого плану

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Da’Vine Joy Randolph — The Holdovers»
  • Емілі Блант — «Оппенгеймер»
  • Даніель Брукс — «Фіолетовий колір»
  • Америка Феррера — «Барбі»
  • Джоді Фостер — «Ніад»
  • Джуліанна Мур — «Травень, грудень»

Найкращий молодий актор/актриса

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Домінік Сесса — «The Holdovers»
  • Еббі Райдер Форстон — «Ти тут, Боже? Це я, Марґарет»
  • Аріана Грінблат — «Барбі»
  • Калах Лейн — «Вонка»
  • Майло Мачадо Грейнер — «Анатомія падіння»
  • Мадлен Юна Войлс — «Творець»

Кращий акторський ансамбль

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Оппенгеймер»
  • «Повітря»
  • «Барбі»
  • «Фіолетовий колір»
  • «Пережитки»
  • «Вбивці квіткової повні»

Кращий режисер

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Крістофер Нолан — «Оппенгеймер»
  • Бредлі Купер — «Маестро»
  • Грета Гервіг — «Барбі»
  • Йоргос Лантимос — «Бідолашні створіння»
  • Олександр Пейн — «The Holdovers»
  • Мартін Скорсезе — «Вбивці квіткової повні»

Найкращий оригінальний сценарій

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Барбі — Грета Гервіг, Ноа Баумбах
  • «Повітря» — Алекс Конвері
  • «Пережитки» – Девід Хемінгсон
  • «Маестро» — Бредлі Купер, Джош Сінгер
  • «Травень, грудень» — Семі Берч
  • «Минулі життя» — Селін Сонг

Кращий адаптований сценарій

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «American Fiction» — Корд Джефферсон
  • «Ти тут, Боже? Це я, Марґарет»  — Келлі Фремон Крейг
  • «Усі ми чужі» — Ендрю Хей
  • «Вбивці квіткової повні» — Мартін Скорсезе, Ерік Рот
  • «Бідолашні створіння» — Тоні Макнамара
  • «Оппенгеймер» — Крістофер Нолан

Найкраща операторська робота

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Хойте ван Хойтема – «Оппенгеймер»
  • Метью Лібатік – «Маестро»
  • Родріго Прієто – «Барбі»
  • Родріго Прієто – «Вбивці квіткової повні»
  • Роббі Райан – «Бідолашні створіння»
  • Лінус Сендгрен – «Солтберн»

Кращий постановочний дизайн

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Сара Грінвуд, Кеті Спенсер – «Барбі»
  • Сьюзі Девіс, Шарлотта Дірікс – «Солтберн»
  • Рут Де Йонг, Клер Кауфман – «Оппенгеймер»
  • Джек Фіск, Адам Вілліс – «Вбивці квіткової повні»
  • Джеймс Прайс, Шона Хіт, Шуза Міхалек – «Бідолашні створіння»
  • Адам Штокхаузен, Кріс Моран – «Астероїд-сіті»

Найкращий монтаж

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Дженніфер Лейм – «Оппенгеймер»
  • Вільям Голденберг – «Повітря»
  • Нік Хоуї – «Барбі»
  • Йоргос Мавропсарідіс – «Бідолашні створіння»
  • Тельма Шунмейкер – «Вбивці квіткової повні»
  • Мішель Тесоро – «Маестро»

Кращий дизайн костюмів

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Жаклін Дюрран – «Барбі»
  • Лінді Хеммінг – «Вонка»
  • Франсін Джемісон-Танчук – «Фіолетовий колір»
  • Холлі Веддінгтон – «Бідолашні створіння»
  • Жаклін Вест – «Вбивці квіткової повні»
  • Джанті Єйтс, Девід Кроссман – «Наполеон»

Найкраща зачіска та макіяж

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Барбі»
  • «Фіолетовий колір»
  • «Маестро»
  • «Оппенгеймер»
  • «Бідолашні створіння»
  • «Прісцилла»

Найкращі візуальні ефекти

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Оппенгеймер»
  • «Творець»
  • «Вартові Галактики Том. 3»
  • «Місія нездійсненна: Розплата мертвих. Частина перша»
  • «Бідолашні створіння»
  • «Людина-павук: Крізь Всесвіт»

Найкраща комедія

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Барбі»
  • «Американська фантастика»
  • «Невдахи»
  • «Пережитки»
  • «Немає образ»
  • «Бідолашні створіння»

Кращий повнометражний анімаційний фільм

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Людина-павук. Крізь всесвіт»
  • «Хлопчик і чапля»
  • «Стихійний»
  • «Німона»
  • «Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem»
  • «Бажання»

Найкращий фільм іноземною мовою

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Анатомія падіння
  • «Годзілла мінус один»
  • «Ідеальні дні»
  • «Товариство снігу»
  • «Смак речей»
  • «Зона інтересів»

Найкраща оригінальна пісня

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: «Я просто Кен» – Барбі
  • «Танцюй ніч» – Барбі
  • «Персики» — фільм «Брати Супер Маріо».
  • «Дорога до свободи» – Растін
  • «This Wish» – Бажання
  • «Для чого я була створена» – Барбі

Кращий результат

  • ПЕРЕМОЖЕЦЬ: Людвіг Геранссон – Оппенгеймер
  • Джерскін Фендрікс – «Бідолашні створіння»
  • Майкл Джакіно – «Товариство снігу»
  • Деніел Пембертон – «Людина-павук: через Всесвіт»
  • Роббі Робертсон – «Вбивці квіткового місяця»
  • Марк Ронсон, Ендрю Ваятт – Барбі»

Повний список можна подивитися за посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь