Спецпроєкти

Такфлікс випускає добірку українського короткого метру «Любов варта всього»


З нагоди Дня Святого Валентина та до другої річниці вторгнення Такфлікс випускає добірку короткого метру «Любов варта всього» про кохання в умовах воєнного стану.

«Любов варта всього» — добірка коротких метрів, що зняті зняті сучасними українськими режисер(к)ами після 24 лютого 2022 року. Автор(к)и фіксують нову воєнну реальність з перспективи особистого життя та романтичних стосунків. 

«Любов варта всього»: програма

«Як це було» —  фільм-учасник офіційної програми Каннського кінофестивалю (2023) Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура. Лєра вперше після 24 лютого приїжджає з Берліна до Києва. Вона зустрічається з друзями та родиною, ходить знайомими вулицями і відчуває реальність життя під час повномасштабної війни.

«Войси з Бахмута» — експериментальне фотоесе Ігоря Бабаєва про іноземну кореспондентку. Вона перебуває у прифронтовому Бахмуті та записує голосові повідомлення, в яких фіксує побачене та пережите.

«Поки тут тихо»  — інтимна документальна робота Олени Подолянко і Новруза Хікмета («Ля Палісіада») про пару, яка вимушено виїхала в Ужгород. Люда і Макс домовляються не говорити цього вечора про війну та побути сам на сам. Однак зранку реальність знову наздоганяє їх.

«Лелеки завжди повертаються додому» — щемка родинна історія Ґали Козютинської, яка працює з пам’яттю. Разом з партнером режисерка купила занедбаний будинок в Карпатах. Їхня мрія — зробити найзатишніше місце на землі, де можна вирощувати свої фрукти, турбуватися один про одного, пити каву з видом на гори та гніздо лелек. Але навіть цей спокій порушує війна.

7-17 лютого у найбільших містах України відбудеться серія допрем’єрних показів за участі творців у кураторів. З 8 лютого добірка виходить у кінотеатральний прокат у столичних кінотеатрах «Жовтень», «Кіно42», «Ліра», «Старт», «Флоренція», «Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка», а з 15 лютого — у мережі кінотеатрів «Планета кіно» по всій Україні.

22 лютого відбудеться онлайн-прем’єра добірки на Такфліксі. 10% з кожного квитка онлайн-кінотеатр передаватиме фонду «Повернись живим», 50% — творцям кіно.

Раніше ми повідомляли, що фільм «Керол» із Кейт Бланшетт і Руні Марою знову показиватимуть в Україні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь