Спецпроєкти

Український фонд стартапів і Western NIS Enterprise Fund запускають грантову програму для підтримки українських технологічних компаній


Український фонд стартапів (УФС) і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголосили про початок Грантової програми підтримки українських технологічних компаній.

У рамках програми планують виділити загальну суму 2.5 мільйони доларів США на підтримку перспективних українських компаній на стадіях pre-seed та seed.

Програма надасть можливість отримати грант до 25 000 доларів США для проєктів на стадії Pre-seed та до 50 000 доларів  США — на стадії Seed.

Орієнтовно планується профінансувати 74 команди, з яких: 

  • на стадії pre-seed з загальною сумою до 25 000 доларів США – 48;
  • на стадії seed з загальною сумою до 50 000 доларів США – 26.

Термін реалізації програми: до 31 грудня 2025 року.

Умови допуску до участі у грантовій програмі:

  • реєстрація у встановленому законом порядку суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність, спрямовану на отримання прибутку та/або досягнення соціального ефекту.
  • заявники не мають інвестицій, грантових коштів або державної допомоги, що перевищують 500 000 доларів США в еквіваленті за весь період діяльності.
  • сукупний дохід не перевищує 500 000 доларів США в еквіваленті станом на дату подачі заявки за останній рік діяльності.
  • заявники фактично не перебувають і не працюють на тимчасово окупованих російською федерацією територіях України, не входять до санкційних списків та не є об’єктами спеціальних обмежень (санкцій) відповідно до законів України.

Не можуть взяти участь

  • проєкти, профінансовані в рамках Грантових програм BRAVE1 та ініціативи Seeds of Bravery від Європейської інноваційної ради.
  • заявники, які виготовляють/створюють обладнання, матеріали, продукцію, товари та/або інші вироби військового призначення.

Повний перелік вимог та процедура подачі заявок доступні за посиланням.

Раніше ми повідомляли, що INSCIENCE запускає безплатну програму «БУДЬ» для жінок в ІТ.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь