Спецпроєкти

«Сама собі ціль»: у Києві відбудеться конференція-хакатон від Projector Foundation – призовий фонд $5000


З 6 до 7 квітня у Києві офлайн і онлайн відбудеться конференція-хакатон «Сама собі ціль», присвячена питанням гендерного та економічного посилення жінок у суспільстві. 

Подробиці 

Мета конференції – проаналізувати труднощі, які трапляються на шляху жінок, спільними зусиллями віднайти можливі рішення і допомогти у втіленні проєктів, які сприяють розвитку потенціалу жінок під час повномасштабного вторгнення. 

Назва проєкту натхненна словами письменниці Ольги Кобилянської: «Мати таку свободу, щоби бути собі ціллю! Для власного духа працювати, як бджола. Різьбити себе, вирівнювати, боротись за щось найвище»

Подія об’єднає представників/-ць громадських організацій, бізнесів, медіаринку та креативних індустрій.

Програма 

  • У перший день  учасники/-ці конференції відвідають панельні дискусії про жіноче лідерство, зміни на ринку праці і партнерство бізнесу та жіночих організацій, а також воркшопи з комунікації соціальних проєктів та ефективного пітчингу ідей.
  • Другий день конференції присвячений роботі з проблемами, з якими зіштовхуються жінки. Команди учасниць/-ків спільно з менторами/-ками генеруватимуть ідеї та шукатимуть можливості збільшення впливу та присутності жінок у суспільстві.

Після конференції учасники/-ці зможуть взяти участь у відборі ідей проєктів, повʼязаних з темою розширення сфери впливу жінок. 

Автори/-ки 15 найперспективніших проєктів представлять свої напрацювання донорам, медіа, представникам/ -цям ГО та бізнесу на пітч-night.  За результатами пітчингу фінансування отримають три ініціативи. На реалізацію кожного проєкту виділять по $5000.

Повний перелік панелей, спікерів, програма та реєстрація на сайті

Проєкт реалізує Projector Foundation за підтримки USAID до 140-річчя українського жіночого руху. 

У попередньому матеріалі ми розповідали, що Projector Institute запускає AI-стартап для найму та пошуку роботи. Проєкт має на меті змінити підходи до найму та пошуку роботи за новітнім підходом skill-first hiring. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь