Спецпроєкти

Як повернути посвідчення водія після закінчення позбавлення права керування – МВС


Водії, позбавлені права на керування за ст. 130 або/та ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, можуть повернути свої вилучені водійські посвідчення. Про це повідомляє КМДА з посиланням на Головний сервісний центр МВС.

Як повернути посвідчення водія

  1. Після закінчення терміну позбавлення права керування треба пройти позачерговий медичний огляд та скласти теоретичний і практичний іспити в сервісному центрі МВС.
  2. Якщо у водія дві або більше категорій, іспити складають за вищою.
  3. Вилучений документ зберігається в сервісному центрі МВС за місцем проживання. Якщо посвідчення видали вперше на два роки, його не повернуть. Після правопорушення поновити право керування транспортним засобом можна лише після проходження теоретичної та практичної перепідготовки в автошколі та здачі іспитів у сервісному центрі МВС.
  4. Якщо водій успішно складе екзамени, посвідчення видадуть на два роки.
  5. Під час дії воєнного стану в Україні та впродовж трьох місяців із дня його скасування посвідчення водія повертає уповноважений працівник будь-якого сервісного центру МВС.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати на сторінках Головного сервісного центру МВС у Facebook та Instagram.

Раніше ми розповідали, як змінилася реєстрації транспортних засобів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь