Спецпроєкти

Де чоловіки призовного віку можуть отримати паспорти – роз’яснення Паспортного Сервісу


Сьогодні, 25 квітня, у Центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс» повідомили, що українські чоловіки віком від 18 до 60 років зможуть отримати паспортні документи лише в органах Державної міграційної служби на території України, якщо вони подали заяви-анкети після 25 квітня (включно з цією датою).

Подробиці 

Таке рішення обумовлено ухваленою постановою Кабміну № 443 від 23 квітня 2024 року. Постанова змінює процедуру отримання паспортних документів для чоловіків призивного віку, які звертаються до філій ДП «Документ» за кордоном.

Такі правила набули чинності з дати опублікування Постанови №443 – 25 квітня 2024 року. Постанова вносить зміни в процедуру отримання паспортних документів для чоловіків призовного віку, які звертаються до філій ДП «Документ» за кордоном.

Паспорти за кордоном зможуть отримати такі чоловіки:

  • люди з інвалідністю;
  • опікуни над людьми з інвалідністю;
  • батьки дітей з інвалідністю;
  • люди, які потребують постійного догляду;
  • супроводжуючі важкохворих дітей;
  • люди зі складових Сил оборони та безпеки;
  • постраждалі внаслідок військової агресії росії проти України, які виїхали на лікування за кордон.

Якщо українські громадяни подали заявки, щоб отримати паспортні документі, до 25 квітня, їх видаватимуть у порядку, що діяв до ухвалення постанови №443.

Раніше ми повідомляли, що 23 квітня голова МЗС Дмитро Кулеба підтвердив інформацію про призупинення надання консульських послуг громадянам України призовного віку, які перебувають за кордоном.

Пізніше Міністерство закордонних справ опублікувало офіційне розʼяснення щодо зупинки надання консульських послуг військовозобовʼязаним чоловікам за кордоном.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь