Спецпроєкти

Поділитися з близькими деталями про побачення: Tinder представив нову функцію


Платформа для знайомств Tinder представила функцію Share My Date, яка дозволяє ділитися деталями побачення з близькими людьми за допомогою одного посилання. Про це повідомляє Engadget.

Подробиці

Користувачі зможуть зашерити посилання, за яким буде така інформація:

  • місце, дата й час побачення,
  • фотографія партнера або партнерки і його/її профіль.

Крім цього, можна редагувати плани побачення: таким чином люди, які отриматли посилання, матимуть найсвіжішу інформацію про зустріч.

Як привʼязати посилання до побачення?

Варто запланувати зустріч (це можна зробити до місяця наперед). Кількість зустрічей, яку можна планувати, необмежена – і на всі зустрічі ви можете ділитися посиланням з близькими.

Розповідати друзям чи близьким про побачення – це спроба убезпечити себе, вважають користувачі плафторми. За даними Tinder, з цих міркувань приблизно половина користувачів віком до 30 років діляться деталями побачень зі своїми друзями, ще 19% — з мамою. Функція Share My Date допоможе спростити цей процес.

Найближчими місяцями Share My Date стане доступною в США, Великій Британії, Австралії, Канаді, Сінгапурі, Індії, Ірландії, Німеччині, Франції, Іспанії, Японії, Бразилії, Швейцарії, Мексиці, Нідерландах, Італії, Кореї, В’єтнамі та Таїланді.

Раніше ми повідомляли, що у «Київ Цифровий» триває опитування про ментальне здоров’я.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь