Спецпроєкти

В Україні реорганізують два університети – подробиці


Донецький національний університет економіки й торгівлі імені МихайлаТуган-Барановського приєднають до Криворізького національного університету. Придніпровську державну академію фізичної культури й спорту об’єднають з Українським державним університетом науки і технологій у Дніпрі. Про це повідомляє МОН.

Подробиці

Після обʼєднання ДонНУЕТ діятиме як структурний підрозділ Криворізького національного університету. 

Це дозволить зберегти та максимально ефективно використати інфраструктуру, науковий і освітній потенціали Донецького університету у складі структурного підрозділу обʼєднаного ЗВО, пояснили у  міністерстві. 

Рішення реорганізації  Придніпровської академії фізичної культури й спорту – це крок до модернізації спортивної інфраструктури університетів.

Студенти, які вже навчаються в реорганізованих університетах, продовжать навчання на тих самих умовах – зі збереженням спеціальності, та форми фінансування.

Раніше ми розповідали, що британська рейтингова агенція «Times Higher Education» презентувала результати щорічного рейтингу університетів Impact Rankings. Шість українських закладів опинились у списку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь