Спецпроєкти

«Видавництво Старого Лева» випустить збірку поезій Вікторії Амеліної


«Видавництво Старого Лева» надрукує збірку поезій «Свідчення» української письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомила програмна директорка «Форуму видавців», перекладачка Софія Челяк. 

Подробиці 

За словами Челяк, за півтора місяця до загибелі Вікторія розповіла їй про своє бажання видати збірка у «Видавництві Старого Лева» та попросила допомогти знайти ілюстратора. 

Ілюстратором для книги став Данило Мовчан. 

«Ця книжка – це так виглядає моє вирване серце. Я дуже сподіваюся, що Віко, вона тобі сподобається, і я тебе не розчарувала», – написала Софія у соцмережах. 

Одна з ілюстрацій до збірки

Збірка «Свідчення» міститеме хронологію подій.  

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що у міланській бібліотеці Gallaratese відкрили читальну залу імені Вікторії Амеліної. 

Вікторія Амеліна – українська письменниця та громадська діячка. У 2014 році вийшов її дебютний роман «Синдром листопаду». Книжка увійшла до десятки найкращих прозових видань за версією премії «ЛітАкцент–2014».

Письменниця померла в лікарні 3 липня, повідомили в українському ПЕН. У момент удару рф по Краматорську Вікторія була в ресторані Ria Lounge в центрі міста разом із делегацією колумбійських журналістів та письменників.

Раніше ми розповідали, що Вікторія Амеліна посмертно отримала Премію Норвезької асоціації письменників за свободу слова (Den norske Forfatterforenings ytringsfrihetspris).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь