Спецпроєкти

У відділеннях ДП «Документ» відновили видачу документів за кордоном – подробиці


У закордонних підрозділах ДП «Документ» відновили видачу готових документів  у тестовому режимі, яка призупинялась з технічних причин. 

Для попередження  перевантаженості системи та повторних технічних збоїв документи видаватимуть насамперед соціально вразливим категоріям громадян  та після повторного отримання SMS повідомлення про готовність паспортів для видачі, йдеться у повідомленні.  

Для отримання документів необхідно мати:

  • SMS про готовність паспорта (отриманих після 25 квітня);
  • пред’явити документ, що посвідчує особу заявника (також у застосунку «Дія»);
  • пройти процедуру верифікації та перевірити персональні дані.

Наразі документи не видають чоловікам від 18 до 60 років. 

Передісторія:

25 квітня у Центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс» повідомили, що українські чоловіки віком від 18 до 60 років зможуть отримати паспортні документи лише в органах Державної міграційної служби на території України, якщо вони подали заяви-анкети після 25 квітня (включно з цією датою).

Раніше ми повідомляли, що 23 квітня голова МЗС Дмитро Кулеба підтвердив інформацію про призупинення надання консульських послуг громадянам України призовного віку, які перебувають за кордоном.

Пізніше Міністерство закордонних справ опублікувало офіційне розʼяснення щодо зупинки надання консульських послуг військовозобовʼязаним чоловікам за кордоном.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь