Спецпроєкти

Активістки кліматичного руху Just Stop Oil провели нову акцію у Великій Британії


Дві активістки руху Just Stop Oil розмалювали помаранчевою фарбою кілька приватних літаків в аеропорту Лондон-Станстед. Про це повідомляє видання The Guardian.

Подробиці 

У такий спосіб  активістки закликають британський уряд відмовитися від викопного палива до 2030 року. Поліція вже затримала активісток. Тепер їм загрожує відповідальність за пошкодження майна та втручання в роботу аеропорту.

«За оцінками, 80 % населення світу ніколи не літало літаком. Лише 1 % людей спричиняє 50 % світових авіаційних викидів. Користувачі приватних літаків відповідальні за викиди вуглекислого газу в 14 разів більше, ніж комерційні авіалінії», – йдеться у зверненні активістів.

У заяві руху Just Stop Oil йдеться про те, що напередодні уряд Великої Британії пообіцяв виконати початкову вимогу екозахисників «жодної нової нафти і газу». Але тепер активісти просять владу підписати угоду про поступову відмову від викопного палива.

Рух Just Stop Oil попередив про майбутні акції цього літа в місцях, що «мають ключове значення для викопного палива».

Раніше ми розповідали, що у Великій Британії двоє екоактивістів з кліматичного руху Just Stop Oil розпилили фарбу помаранчевого кольору на мегаліт Стоунгендж.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь