Спецпроєкти

Екранізація «Тореадорів з Васюківки»: режисери Роман Краснощок та Антон Чистяков отримали права на знімання фільму за книгою Всеволода Нестайка


Українські режисери Роман Краснощок та Антон Чистяков отримали права на екранізацію однієї з найвідоміших українських дитячих книг — «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка. Про це Суспільне Культура повідомили режисери проєкту.

Продюсеркою майбутньої стрічки стане Вероніка Степанчук, відома роботою над такими фільмами, як «Мої думки тихі», «Як там Катя» та «Спадок брехні».

Деталей щодо знімальної команди та касту поки не розголошують

Про книжку

«Тореадори з Васюківки» — трилогія українського письменника Всеволода Нестайка, написана у 1963—1970 роках. Головними героями є двоє підлітків –Ява та Павлуша, що живуть у селі. Хлопці хочуть стати відомими на весь світ і пробують різні варіанти – стати тореадорами, зловити іноземних шпигунів, підкорити Київ та багато іншого.

Нині книжку в Україні друкує видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

У 2004 році Всеволод Нестайко дещо змінив текст, вилучивши ідеологічні радянські нашарування, застарілі вирази та незрозумілі сучасному читачу деталі. Також автор додав нові сюжетні лінії.

Екранізація «Тореадорів з Васюківки» існує: вперше книжку екранізували в 1965 році. Тоді це була короткометражна стрічка одного з епізодів книжки режисерства Самарія Зелікіна.

Раніше ми повідомляли, що розпочався передпродаж книжки «Діалоги про війну».

Фото: видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь