Спецпроєкти

Ірина Фаріон повернулася до роботи у «Львівській політехніці»


Сьогодні, 10 червня, Ірина Фаріон повернулася до викладання у національному університеті «Львівська політехніка». Про це викладачка повідомила у соцмережах.

«Шановне панство! Правда – то штука колюча і красива, як троянда. Боротьба за Правду – це ядро життя. І ми з Вами це ядро штовхали впродовж пів року з усіх сил – і перемогли!», – написала Фаріон.

Також науковиця подякувала за підтримку й опублікувала наказ ректора про поновлення на посаді.

Передісторія:

29 травня, Львівський апеляційний суд постановив поновити Ірину Фаріон на посаді професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.

Також на користь науковиці призначили відшкодування заробітку за період «вимушеного прогулу» – понад 123 тисячі 927 гривень.

Раніше ми розповідали, що СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ірини Фаріон. За матеріалами слідства, в одному зі своїх інтерв’ю народна депутатка України 7-го скликання зазначила, що категорично не сприймає російськомовних військовослужбовців ЗСУ і не може назвати їх українцями. Це обурило українських захисників та суспільство загалом.

7 грудня 2023 року Ірина Фаріон подала позов «визнання незаконним та скасування наказу про звільнення» до суду щодо звільнення зі «Львівської політехніки». 

Фото: Суспльне Львів

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь