Спецпроєкти

Що потрібно, аби усиновити дитину? В Україні створили безплатний онлайн-курс «Народжені серцем»


2

В Україні приблизно 4 тисячі дітей мають потенційний запит до пошуку сімей, готових взяти їх на виховання (за даними дослідження VoxPopuli у листопаді 2022 – квітні 2023 у співпраці з Фундацією DEJURE). Щоб полегшити процес усиновлення та допомогти до нього підготуватися, Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей спільно зі студією онлайн-освіти EdEra створили безплатний онлайн-курс «Народжені серцем».

Курс складається з 11 коротких відео, що розповідають про весь процес — від першої думки «хочу усиновити дитину» до появи дитини в родині.

«Курс ознайомчий і не замінить офіційні курси підготовки для майбутніх усиновлювачів, але він допомагає зважити саме рішення та дає безліч вступної інформації, коли постає перше питання: “Мабуть, я хочу усиновити дитину — що далі?”», – йдеться у пресрелізі EdEra.

У курсі пояснюють:

  • як зрозуміти свою мотивацію до усиновлення,

  • які є форми сімейного виховання та допомоги дітям (якщо ви поки не готові саме до усиновлення),

  • які зрозуміти психологічні особливості дітей різного віку,

  • до чого бути готовими та як з цим впоратися,

  • як покроково пройти процес усиновлення,

  • чого очікувати від адаптації дитини в новій родині та як її полегшити.

Вся необхідна юридична інформація, поради від психологів, досвід експертів з усиновлення та корисні додатки допоможуть вам спокійно зважити своє рішення про усиновлення, підготуватися та знайти відповіді на запитання, які турбують.

Курс у вільному доступі — можна зареєструватися за лінком та розповісти про нього знайомим, які замислюються про усиновлення.

Раніше ми повідомляли, що застосунок «Мрія» запрацював у пілотному режимі для шкіл.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь