Спецпроєкти

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд у стрибках у висоту серед жінок


Українська спортсменка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту, взявши висоту 2,10 метра. Про це повідомляє Міжнародна асоціація з легкої атлетики.

Подробиці 

Світовий рекорд легкоатлетка здобула на етапі Діамантової ліги в Парижі, де українка змагалась з австралійкою Ніколою Оліслагерс.

Обидві спортсменки з другої спроби подолали планку на 2,01 метра. Після цього Оліслагерс тричі провалилася на планці в 2,03 метра, але Магучіх взяла її з другої спроби.

«Коли лише почала змагання, мала відчуття, що можу стрибнути 2,07 метра і, можливо, навіть 2,10 метра. Нарешті я вписала Україну в історію світової легкої атлетики… Стрибнула для всіх нас, для всіх українців. Я дуже вдячна нашим військовим, які боронять фронт. Завдяки вам я маю можливість показувати тут гарні результати. Тільки завдяки вам я жива. Дякую вам! Слава Україні!» – сказала Магучіх після виступу.

Попередній світовий рекорд тримався з 1987 року, тоді болгарська легкоатлетка Стефка Костадинова стрибнула на 2,09 метра.

Раніше ми розповідали, що українська шахістка Анна Музичук посіла рекордне друге місце на турнірі Grand Swiss у британському Дугласі.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь