У Києві через ЦНАПи зареєстрували майже 2,5 тисячі собак і майже 300 котів
У Києві за рік через ЦНАПи зареєстрували майже 2,8 тисячі домашніх тварин, повідомляють в КМДА.
За цей час у столиці зареєстрували 2 486 собак і 295 котів.
Після реєстрації тварині присвоюють унікальний номер, а власник отримує посвідчення та жетон із QR-кодом.
У комунальному підприємстві зазначають, що реєстрація допомагає швидше знайти тварину у разі втрати, підтвердити право власності та вести облік щеплень. Також дані реєстру використовують для розвитку міської інфраструктури для домашніх тварин.
Для собак реєстрація обов’язкова, для котів — за бажанням.
Зареєструвати тварину можна у ЦНАПі або безпосередньо в Київській міській лікарні ветеринарної медицини. Попередньо заповнити дані можна на pets.kyivcity.gov.ua через Bank ID.
Для реєстрації потрібні:— заповнена форма;
— квитанція про оплату;
— копія ветпаспорта зі щепленням від сказу (за наявності);
— фото тварини.
Також зареєструвати тварину можна за адресами:
— просп. Відрадний, 61;
— вул. Героїв Енергетиків, 5-А.
Якщо звертатися безпосередньо до ветлікарні, тварину потрібно привезти із собою.