Cпецпроекты

Чому треба обов’язково переспати з феміністкою


0 1467 21

 

Наша секс-колумністка Майя Шафран спростовує міфи про фемінсток і говорить про те, що у ліжку вони можуть бути справді несподіваними. 

Переспати з феміністкою обов’язково.

Чи все ж почнемо з прелюдії – пограємося у визначення, стереотипи та їх руйнацію? Давай по-швидкому, люба/любий. Тільки давай домовимося про одне – без гіперлінків і дутих імен експертів, яких ніхто не знає.

Фемінізм – явище неоднозначне і динамічне.

Зараз це вже не ті прихильниці суфражисток у довгих максі-спідницях із нещипаними ніколи бровами й палкими промовами, але й не радикальні жінки-бучі, які відрізають пеніси й хочуть розстріляти чоловіків. Хоча зустрічаються  такі й такі. Фемінізм – як і будь-яка релігія, проти якої (як методу закріпачення жінки) він бореться, – має купу гілок, ага. Це і радикальний дієвий (акціонізм) і теоритично-грантоїдний (тонни занадто розумних текстів) і стихійно-побутовий (стукнула качалкою його по чолі). Але в основі усіх напрямків – рівність обох статей.

harderwifeworks

Там і тут.

І тут ці жіночки незадовільняють всі системи: капіталізм, бо питають «якого пеніса у нас зарплата менша на 20%, ніж у чоловіків?!»; релігію, бо «вони руйнують традиційні цінності – сім’ю, соромітниці!»; чоловіків і жінок із традиційними старими версіями програм «домашня їжа в обмін на місіонерський секс».

Хоча, треба визнати, що далі від кордонів розвиненого капіталізму, фемінізм сприймається все негативніше. Там це хоч праведна боротьба у стилі occupy wall street, бунт проти системи, у нас – все ще дурня.

Як не сказати два слова про український феномен – FEMEN?

Навіть одне – реабілітація. При всій суперечливості й хаотичності діяльності дівчат, вони таки піднімають суспільні теми: проституція, патріархат, вкл. московський, геополітика, зараз – ісламізм. Примітно – якшо ви читаєте англ./фр./нім. мовами (бо більша частина дівчат живе зараз у романо-германських країнах), – можете почути інший тон публікації західної преси. І чомусь європейська культурна інтелігенція теж з ними норм так тусує,  називаючи новим акціонізмом, після Грінпісу й Пети.

B97CCFAF-7DE1-4EAD-82FE-CAF18545249A_cx0_cy2_cw0_mw1024_s_n

Чи значить це, що ми недо-зрозуміли їх? Для снобістського українського панства варто згадати, що саме FEMEN перші публічно кричали, що Янукович – диктатор, а Путін – хуй, встромили прапора на московському офісі Газпрому й зафакали московського патріарха Кирила. При всій суперечливості своєї діяльності.

Типові страшилки: феміністка – це агресивна лезбійка, недотрахане страшко, або амбітна сучка.

Справжня феміністка?

Окрім демонстративних (див. про лезб і бучів), це зріла морально і впевнена у собі особа, яка відповідає за слова і вчинки. Вона керує своїм життям і духовними пошуками усвідомлено, заробляє на себе, не чекаючи допомоги чоловіків, держави чи інших жінок, паритетно ділить функції.

Вона партнерка по життю й проактивна, створює реальність не гірше, ніж вміє створювати дітей.

Вона може обіймати керівні посади або бути власником бізнесу чи вільним спеціалістом, або мати тату і коротку стрижку, і стильний одяг, впевнений голос і поставу… Хіба не сексуально? Мене збуджує, не дивлячись на мою гетеро-орієнтацію.

 

Коли феміністка — не ворог.

А тепер з іншого боку. Як вам жінка – цілісна особистість, яка поважає себе та інших, включаючи чоловіків? І любить секс? Відкрита до експерементів, різноманітності. Яка насолоджується тілесним сама, в повній мірі, по-справжньому, й дає насолоду партнеру/партнерці. Дає в прямому сенсі й часто дає доступ до усіх частин тіла, як би карколомно дане речення не звучало. Жінка, яка втілює концепцію рівності в сексі «ти мені, я тобі», яку вдало ілюструє поза 69. Така середньостатистична феміністка в ліжку – знає чого хоче і чого не хоче. Тож вам не треба витрачатись на зайві рухи, панове. Кожна конкретна скаже/покаже майже з першого разу, що і як любить. Мінімум симулякрів – максимум задоволення.

Даний типаж писаний із багатьох моїх знайомих в Європі та Україні, тож пропоную розглянути його як середньостатистичний для розвинених країн.

При чому це писано із звичайних дівчат, неагресивних, але впевнених у собі панянок – від спеціаліста відділу по логістиці балтійської тюльки до режисерки документального кіно.

До речі там же, в Гейропі, я вперше зустріла чоловіків, що вголос у контексті розмови можуть сказати «так, я фемініст!».

tumblr_mdg1rx4nRo1r4vn34o1_500

Чому ви її хочете? Бо вона вільна у виборі, як і ви. Бо вона така сама. Вона може мати велику кількість партнерів, перед тим, як вибере компаньйона для потомства. І ви підсвідомо хочете її запліднити, бо відчуваєте інстинктивну тисячолітню участь у боротьбі сперми, де перемагає найкращий. Чи ви не знали, що у природі дуже рідко зустрічається могогамія? Так живуть всі види приматів і ссавців, окрім деяких моногамних маргіналів. Тобто помасажую вам/нам его: виживають найкращі, але якщо бути точним – найпристосованіші.

Далі вам, чоловіки, вирішувати, чи можете бути поряд з жінкою нового типу чи залишитеся в ері обміну сексу й дітородної функції на матеріальні блага. Ері борщів і заблокованої сексуальності, яка проростає неврозами та ізоляцією одне від одного наших прекрасних тіл, створених для передачі генів та інформації за допомогою прекрасної сексуальної функції.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.
Рекомендуемое

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: