Cпецпроекти

Чому треба обов’язково переспати з феміністкою


0 53 20

 

Наша секс-колумністка Майя Шафран спростовує міфи про фемінсток і говорить про те, що у ліжку вони можуть бути справді несподіваними. 

Переспати з феміністкою обов’язково.

Чи все ж почнемо з прелюдії – пограємося у визначення, стереотипи та їх руйнацію? Давай по-швидкому, люба/любий. Тільки давай домовимося про одне – без гіперлінків і дутих імен експертів, яких ніхто не знає.

Фемінізм – явище неоднозначне і динамічне.

Зараз це вже не ті прихильниці суфражисток у довгих максі-спідницях із нещипаними ніколи бровами й палкими промовами, але й не радикальні жінки-бучі, які відрізають пеніси й хочуть розстріляти чоловіків. Хоча зустрічаються  такі й такі. Фемінізм – як і будь-яка релігія, проти якої (як методу закріпачення жінки) він бореться, – має купу гілок, ага. Це і радикальний дієвий (акціонізм) і теоритично-грантоїдний (тонни занадто розумних текстів) і стихійно-побутовий (стукнула качалкою його по чолі). Але в основі усіх напрямків – рівність обох статей.

harderwifeworks

Там і тут.

І тут ці жіночки незадовільняють всі системи: капіталізм, бо питають «якого пеніса у нас зарплата менша на 20%, ніж у чоловіків?!»; релігію, бо «вони руйнують традиційні цінності – сім’ю, соромітниці!»; чоловіків і жінок із традиційними старими версіями програм «домашня їжа в обмін на місіонерський секс».

Хоча, треба визнати, що далі від кордонів розвиненого капіталізму, фемінізм сприймається все негативніше. Там це хоч праведна боротьба у стилі occupy wall street, бунт проти системи, у нас – все ще дурня.

Як не сказати два слова про український феномен – FEMEN?

Навіть одне – реабілітація. При всій суперечливості й хаотичності діяльності дівчат, вони таки піднімають суспільні теми: проституція, патріархат, вкл. московський, геополітика, зараз – ісламізм. Примітно – якшо ви читаєте англ./фр./нім. мовами (бо більша частина дівчат живе зараз у романо-германських країнах), – можете почути інший тон публікації західної преси. І чомусь європейська культурна інтелігенція теж з ними норм так тусує,  називаючи новим акціонізмом, після Грінпісу й Пети.

B97CCFAF-7DE1-4EAD-82FE-CAF18545249A_cx0_cy2_cw0_mw1024_s_n

Чи значить це, що ми недо-зрозуміли їх? Для снобістського українського панства варто згадати, що саме FEMEN перші публічно кричали, що Янукович – диктатор, а Путін – хуй, встромили прапора на московському офісі Газпрому й зафакали московського патріарха Кирила. При всій суперечливості своєї діяльності.

Типові страшилки: феміністка – це агресивна лезбійка, недотрахане страшко, або амбітна сучка.

Справжня феміністка?

Окрім демонстративних (див. про лезб і бучів), це зріла морально і впевнена у собі особа, яка відповідає за слова і вчинки. Вона керує своїм життям і духовними пошуками усвідомлено, заробляє на себе, не чекаючи допомоги чоловіків, держави чи інших жінок, паритетно ділить функції.

Вона партнерка по життю й проактивна, створює реальність не гірше, ніж вміє створювати дітей.

Вона може обіймати керівні посади або бути власником бізнесу чи вільним спеціалістом, або мати тату і коротку стрижку, і стильний одяг, впевнений голос і поставу… Хіба не сексуально? Мене збуджує, не дивлячись на мою гетеро-орієнтацію.

 

Коли феміністка – не ворог.

А тепер з іншого боку. Як вам жінка – цілісна особистість, яка поважає себе та інших, включаючи чоловіків? І любить секс? Відкрита до експерементів, різноманітності. Яка насолоджується тілесним сама, в повній мірі, по-справжньому, й дає насолоду партнеру/партнерці. Дає в прямому сенсі й часто дає доступ до усіх частин тіла, як би карколомно дане речення не звучало. Жінка, яка втілює концепцію рівності в сексі «ти мені, я тобі», яку вдало ілюструє поза 69. Така середньостатистична феміністка в ліжку – знає чого хоче і чого не хоче. Тож вам не треба витрачатись на зайві рухи, панове. Кожна конкретна скаже/покаже майже з першого разу, що і як любить. Мінімум симулякрів – максимум задоволення.

Даний типаж писаний із багатьох моїх знайомих в Європі та Україні, тож пропоную розглянути його як середньостатистичний для розвинених країн.

При чому це писано із звичайних дівчат, неагресивних, але впевнених у собі панянок – від спеціаліста відділу по логістиці балтійської тюльки до режисерки документального кіно.

До речі там же, в Гейропі, я вперше зустріла чоловіків, що вголос у контексті розмови можуть сказати «так, я фемініст!».

tumblr_mdg1rx4nRo1r4vn34o1_500

Чому ви її хочете? Бо вона вільна у виборі, як і ви. Бо вона така сама. Вона може мати велику кількість партнерів, перед тим, як вибере компаньйона для потомства. І ви підсвідомо хочете її запліднити, бо відчуваєте інстинктивну тисячолітню участь у боротьбі сперми, де перемагає найкращий. Чи ви не знали, що у природі дуже рідко зустрічається могогамія? Так живуть всі види приматів і ссавців, окрім деяких моногамних маргіналів. Тобто помасажую вам/нам его: виживають найкращі, але якщо бути точним – найпристосованіші.

Далі вам, чоловіки, вирішувати, чи можете бути поряд з жінкою нового типу чи залишитеся в ері обміну сексу й дітородної функції на матеріальні блага. Ері борщів і заблокованої сексуальності, яка проростає неврозами та ізоляцією одне від одного наших прекрасних тіл, створених для передачі генів та інформації за допомогою прекрасної сексуальної функції.

#bit.ua
Наш Instagram
Підписуйтесь на нас в Facebook

Прокоментувати

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: