Спецпроєкти

ЗОЖ по фану: як “Пробіг під каштанами” зробив здорове життя нереально простим

Якщо дізнаватися про ЗОЖ лише з фітнес-блогів та порад закордонних зірок, стає страшно. Нереально страшно і, водночас, нудно. Виникають асоціації із  щохвилинним підрахунком калорій, тренуваннями 5 разів на день та здоровою їжею за ціною невеличкого літака.

Насправді ж робити так, щоб організм казав “дякую”, нескладно. І навіть приємно.

Перше, що треба зробити – не сприймати ЗОЖ як покарання або обов’язок. Це не “стояти в кутку” і не домашнє завдання із фізики. Не виснаження і не дієти, а корисні звички, від яких життя стає кращим.

Починати можна з малого: зменшити долю джанк-фуду в раціоні (ви не помрете без третьої пачки чіпсів і сьомого бургеру на тиждень), налагодити режим сну, спробувати бігати вранці (або ввечері). Якщо бігати самому нудно, долучайтеся до марафонів. Один з них – «Пробіг під каштанами» – зібрав вчора на Майдані Незалежності понад 18 тисяч учасників – приблизно 500 команд. Декілька тисяч людей обрали не лінивий перегляд серіалів вдома, а пробігти марафон. І залишилися явно задоволеними.

Деякі з команд склалися доволі спонтанно. Представники “Наша Ряба Апетитна” змогли всього за два дні зібрати близько 200 бажаючих пробігти. Учасники команди “Мариновані” не готувалися до марафону спеціально – пройшли лише фінальну розминку з ведучими незадовго до старту. Вони захотіли допомогти тим, хто цього потребує (не забуваємо, що марафон також і благодійний ), і заодно випробувати свої сили. І все вийшло ще краще, ніж хотілося.

Сухарєва Юлія
SMM-менеджер ТМ Апетитна
Ці люди - наші підписники у соцмережах. Легкі на підйом і які із радістю беруть участь у конкурсах та фанових активаціях. Наш бренд є там, де є фан, і наша аудиторія - фестивалі, спеціальні події і, звісно ж, пікніки.

“Наша Ряба Апетитна” ставить за мету спрощення життя, зокрема, ставлення до приготування їжі – із замаринованим готовим м’ясом простіше спонтанно вирватися на пікнік або швиденько зробити вечерю для близьких.

Команда “Мариновані” довела – до ЗОЖ, як і до життя, можна ставитися простіше. Допомагати вирішувати серйозні проблеми можна із усмішкою і отримувати задоволення від усього, що відбувається. Якщо не влаштовувати перепони самому собі, не скиглити і не перетворювати невеликі справи на великі проблеми – все виходить легше.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь