Спецпроєкти

Український стартап залучив до свого фінансування Цукерберга


Проект People.ai, створений українцем, залучив нових інвесторів, і одним з них став засновник та голове Facebook Марк Цукерберг. Про це стало відомо з Techchunch.

People.ai – це платформа, запущена у 2016 році. Вона створена для відділу продажів: допомагає знайти клієнтів та укласти успішні  угоди. Сутність стартапу не в заміні продавців штучним інтелектом, а в компіляції даних, що допоможуть налагоджувати зв’язки з потенційними клієнтами. Користувачу платформи не потрібно записувати всі дані – за нього це зробить штучний інтелект.

Засновником та гендиректором People.ai є дніпрянин Олег Рогінський, який зараз мешкає в Каліфорнії.

Зараз у київському офісі компанії працює близько 30 спеціалістів, з часом планується збільшити кількість співробітників до 100. Інвестиції проводяться під керівництвом Iconiq – фонду, до якого входить сімейний офіс Марка Цукерберга та його дружини Прісцилли.

Орієнтовна вартість стартапу складає близько 500 мільйонів доларів. Доходи компанії зросли у 5 разів у порівнянні з минулим роком.

Додамо, що це не єдина розробка підприємця. Рогінський повідомив про запуск продукту «The Wire», який також спрямований на допомогу продавцям: надає корисні ідеї та поради для пошуку клієнтів та збільшення продажів. Платформа братиме інформацію з Facebook та LinkedIn.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь