Спецпроєкти

Українські бари безкоштовно робитимуть коктейлі в обмін на огірок

В Україні проходить щорічне святкування Всесвітнього дня огірка. Це свято набирає популярності завдяки джину Hendrick’s, що містить в собі нотки троянди та огірка. Його обов’язково треба пити з тоніком та, звісно ж, огірком.

14 червня у більш ніж 50 українських барах в 7 містах можна буде обміняти огірок на безкоштовний Hendrick’s Tonic. Це ще й нагода влаштувати бар-кроулінг: пити по одному коктейлю в різних закладах, що долучилися до акції.

Також протягом всього тижня можна замовити особливий коктейль з джином Hendrick’s зі спеціального меню.

У межах акції буде розіграний приз від джину Hendrick’s. Особливий подарунок отримає власник/власниця найдовшого огірка. Довжину овоча потрібно виміряти прямо у барі, а потім зробити про нього пост або сторіз в Інстаграмі, не забуваючи про теги #worldcucumberday та #огурецчемпион. Також потрібно зазначити локацію бару. І прослідкуйте, щоби ваш профіль був відкритим!

Заклади, де робитимуть безкоштовні коктейлі:

Київ: Dogs & Tails, DOM, “Шарлатан”, Alchemist, «БудуПозже», Satori Lounge, «Кухмейстер», Hendrick’s bar, «Душа», Wood You Like Bar, Stoner, PR bar, Normal, Gimlet, Tarantino, Touch café, Hedonist, Par Bar 1, «ЗигЗаг», «Шишка», Why Bar, 4844 Outlaw Bar, Strong Bar, 17.804, Casa Nori, «Дым», «Озон».

Дніпро: “Бар на Углу”, Soho, Double Bar, “Акация”.

Одеса: “Амстердам”, Central Bar, ZELDA Bar, “Таиров”, The Fitz, Benjamin wine & bar.

Львів: “Соус кафе”, “Ресторація Бачевських”, L’amour De Trois.

Харків: Benedict, “Иммигрант”, Reina.

Запоріжжя: No Comments Bar.

Івано-Франківськ: RromBar.

Акція діє лише для повнолітніх.

Вечірка на честь Дня огірка

Святкування відбудеться 14 червня о 20:00 в Києві, на терасі Dogs & Tails. Приходьте за безкоштовними коктейлями та відмінним настроєм – влітку це саме те, що потрібно. На вечірці проходитиме другий конкурс на найдовший огірок. Власника/власницю найбільшого овоча очікуватиме приємний приз від Hendrick’s.

До речі, весь тиждень у барі діятиме знижка на Hendrick’s Tonic.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь