Спецпроєкти

Чому ви не повинні шкодувати про те, що народилися


Якщо надовго зависнути в стрічці Фейсбуку, то може скластися враження, що «зради» більше, ніж «перемог». Та й взагалі, здається, що жити погано, не завжди ми можемо дозволити собі, що хочемо, а законним шляхом багатим не стати. Але життя в Україні веселе і дивне, таким можуть похвалитися небагато народів на цій планеті.

Іноді ми просто ігноруємо все те хороше, що маємо в житті, через перенасиченість буття або заради нудного обличчя, яке, на думку багатьох, виглядає смішним і збирає більше лайків в мережі. Хоча мозок однієї знайомої автора цих рядків не виробляв серотонін, а по її аватарам подібного ніколи не скажеш. Тому бути похмурим гівном не тільки на фото, але і в житті – емоційний злочин, і редакція bit.ua хоче вберегти тебе від помилок.

Ми вирішили розібратися і по фактам розписати, чому жити добре, і ви точно не повинні шкодувати про те, що народилися.

Жити в один час з Ілоном Маском, Бейонсе і МС Анютою

Сьогодні дивовижний час. Ми на крок наблизилися до польотів на Марс, медики можуть вилікувати практично будь-яку недугу, а неймовірні технології вміщаються в нашу кишеню. Раніше земляни і не могли уявити, що зможуть так легко спілкуватися з людьми в різних куточках планети, а коробочки розміром з долоню зможуть виконувати скільки функцій.

Але серед рядових і звичайних жителів Землі є цілий пласт діячів, які змінюють життя мільйонів. Винаходи Маска вражають геніальністю і простотою, творчість Бейонсе закохує мільйони людей між собою, а меми МС Анюти продовжують наше життя. Ми застали в роботі Стіва Джобса, Девіда Боуї і Карла Лагерфельда, але ще безліч відкриттів чекають своїх винахідників.

Жити в один час з Олегом Ляшком, Дмитром Міхном і автором відео «Ярік, бачок потік»

Наше життя розбавляють яскравими фарбами безліч персонажів, в існування яких ти б не повірив, якби не побачив сам. А завдяки розвитку всесвітньої павутини кількість таких персонажів зростає в геометричній прогресії. Внаслідок чого наше життя стає схожою на зачіску чергового репера-фрешмена.

Перформанси Олега Ляшка, афоризми «Толіка-відеореєстратора» і душевні підписи до фото Дмитра Міхна заряджають нас позитивною енергією, після чого у тебе і думки сумної не виникне, що народився/-лась на білий світ.

Інтернет

У пункті вище ми вже згадували, що Інтернет робить наше життя кращим, знайомлячи з неабиякими людьми, явищами та історіями. І цього в мережі петабайти, а може, і більше, просто ми ще не знаємо цифри, яка дорівнює тисячі петабайтів.

В Інтернеті ми замовляємо нові «кортези», дивимося кліпи «Казбека» і дізнаємося, як дістати кліща у собаки. Він допомагає нам бути на зв’язку з родичами, що емігрували хоч в Канаду, хоч в Ташкент. Страшно думати, що б сталося, якби завтра пропав інтернет, тому потрібно цінувати його прямо зараз.

Вогонь не треба добувати камінням

Звичайно, якби ти з’явився на Землі трохи раніше, то міг би своїми очима побачити саблезубого тигра або мамонта. Але зараз ти зможеш прожити більше 20 років, а кількість смертей від боротьби з печерними гієнами скоротилася в рази. Вогонь тепер видобувається зі швидкістю світла, але використовується все менше – їжу готуємо за допомогою мікрохвиль і нагрівальних елементів, а на вогонь дивимося в каміні і на заставці кнопкового Самсунга.

Можна зустріти свою любов і вірних друзів. Чи ні – стати Доктором Зло і завоювати світ

Ми отримали море свободи і вправі розпоряджатися своїм тілом і думками, як завгодно. Хіба що в Польщі важче робити аборти, а в Саудівській Аравії жінками небажано гуляти по вулиці самим без чоловіків-родичів.

Але все одно життя краще і цікавіше будь-якої відеоігри з обмеженим ігровим світом. Адже ти можеш бігти куди хочеш, скільки завгодно і не зустріти «рамок локації», за які не дасть вийти творець гри. Ти можеш знайомитися з ким хочеш в барі, зустрічатися і любити кого завгодно, дружити з ким хочеш. Можна дарувати свою любов всім на цій планеті або одній людинці.

А якщо від таких рожевих мрій» тобі не по собі, то можна сколотити свою армію і завойовувати світ. Знайти собі противника (тільки не Остіна Пауерса) і придумати спосіб повитонченіше знищити побільше землян. Відмінні ідеї звучали у фільмі «Смокінг» з Джекі Чаном і в третіх «Месниках».

Дедпул, Борат і трилогія Бетмена

Якби ми не народились, то ніколи б не подивилися трилогію Крістофера Нолана про Бетмена і нічого не знали б про Казахстан і життя місцевих від Бората Сагдієва. Втім, якщо «Бригада», «Далекобійники» або «Кармеліта» тебе більше приваблюють, ніж роботи Фінчера або Скорсезе, то ти теж можеш порадіти тому, що з’явився на Землі. Адже ти можеш обговорювати ці серіали з близькими по духу та інтелектуальному розвитку людьми, а також сперечатися в мережі, доводячи, що всяким Гарі Олдменам і Едвардам Нортонам ще далеко до Федора Йокараний бабай Івановича.

Придумати свою релігію

Якщо ти не знаєш, чим далі займатися по життю, але не хочеш залишатися жебраком, то, можливо, варто себе спробувати в духовенстві. Якщо ти чистий душею, любиш всіх людей на Землі, ставишся з негативом і презирством до грошей, які псують міжособистісні відносини – то тобі буде складно в боротьбі за парафіян. А ось якщо ти безпринципний харизмат з бажанням швидкого збагачення і «вимкненою совістю», то цілком можна поборотися за увагу прихожан з іншими високоморальними людьми.

Звичайно, ми іронізуємо і наполягаємо, що якщо ти вирішив/-ла придумати свою релігію, то потрібно дивувати чимось новим і незвичайним. Наслідуй приклад пастафаріанців, які знайшли відмінного духовного наставника і тепер всім навколо дарують позитив. Тому чітко продумай ідеологічного кумира, якому будеш поклонятися, дай більше свободи парафіянам і напиши угарні заповіді.

Пробігти марафон

Автор цих рядків міг би пробігти марафон, якби його довжина становила не 42, а 3 км. Але судячи з коментарів марафонців, пробігти цю дистанцію дійсно захоплююче. У вас є цілих чотири години, за які можна прослухати дискографію Каньє Уеста чи Андрія Миколайчука, помилуватися пейзажем (де ти там будеш бігти), а пізніше зібрати купу лайків і відчувати себе кращим людиною, як після першого татуювання.

Дивитися українське ТБ

Українське телебачення можна було віднести до пунктів, згаданих вище – тут і шедевральность світових кінематографічних творів, і зближаючий ефект інтернету, і релігійна культовість, але не віддати нашому ТБ окремий пункт було б злочином. А ми в редакції не злочинці і навіть не бандити.

Якщо уявити, що ми могли б не побачити співчуваючого погляду Олексія Суханова, спроб Ольги Фреймут нас запевнити, що вона леді, або будь-кого з персонажів «Кохана, ми вбиваємо дітей» чи «Хата на тата», то підкошуються ноги, піднімається тиск і починаються панічні атаки. Таких страшних сновидінь і ворогові не побажаєш.

Благо ми народилися і за допомогою інтернету можемо в будь-який момент запитати поради у Саші Фокіна, Колі Гузея або Юрія Яценка.

Поїсти фалафель у Хасана

Якщо ти не пробував фалафель у Хасана, то ти не їв фалафель взагалі. Це передчуття, коли Хасан орудує батоном, додає інгредієнти, запитує «Гострий чи ні?», а ти відповідаєш, що хочеш гострий, а він загрозливо на тебе дивиться і уточнює, чи розумієш ти, наскільки гостро буде. А потім весь світ затихає, завмирає на мить, а ти в роті відчуваєш блаженство. І кожною клітиною тіла відчуваєш основну ідею цього тексту: «Як же добре, що я живу».

Такий самий рецепт щастя працює і з іншою смачною їжею. Вчені всього світу навіть не проводили дослідження про зв’язок смачної їжі і щастя. Адже навіщо витрачати час на очевидні речі?

Зайнятися сексом під акомпанемент Віктора Павліка

Секс сам по собі є відмінним варіантом проведення дозвілля. Рівнозначним цьому є і вечір під музику маестро Віктора Павлика. Так чому ж не поєднати ці два прекрасні явища? Коли тіло пестить твоя кохана людина, а мозок потрапляє під гіпнотичний вплив українського співака – блаженство.

На жаль, Віктора Павліка ще не оцінили по достоїнству на Заході. Адже в такому випадку мама Стіфлера запропонувала б зайнятися не тантричним сексом, а просто вдатися до плотських утіх під «Шикидим» або «Город зеленого цвета».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь