Спецпроєкти

Як відсутність гарячої води робить нас краще


Людська сутність влаштована таким чином, що часто деякі речі або людей починаємо цінувати тільки після втрати. Можна довго себе за це винити, але іноді варто змиритися і розслабитися.

Тому не варто зациклюватися на думках про відключення гарячої води або на плотських гріхах по відношенню до чиновників, відповідальних за водопостачання. Пора забувати лайливі слова, які спадають на думку, коли купаємося в холодній воді. Адже раптом це стане незаконним.

Досить уявляти, «який же казанок готують тим, хто відключив гарячу воду в моєму будинку». Не варто поневірятися в точках продажів окультної літератури, щоб нагадати собі гарячої водички.

Ми зібрали докази того, що відсутність гарячої води робить нас кращими. Як би не знущалися над нами комунальники та енергетики – ми не здамося. Цей текст повинен був вийти раніше, але холодні пальці – ворог автора. А якими вони ще можуть бути в квартирі, де гарячої води в крані немає вже пару місяців?

Відповідальні за водопостачання люди навіть використовували методики масового психозу – розмістили при вході в будинок оголошення, що вода з’явиться в кінці травня. Мовляв, якщо води немає – то і травень ще не закінчився. Хотіли, щоб ми з’їхали з глузду. Але як з’їхати з того, чого вже давно немає?

Перевіряємо дружбу на міцність

Коли тіло ще не звикло до холодної води, ми намагаємося знайти шляхи, як «залишитися в теплі». Поїхати купуватися до друзів – відмінна ідея. Заодно і перевірите, хто вам справжній друг.

З ким можна піти в розвідку і поїхати в тур:

  • Людина не задумалася, як тільки ви їй подзвонили. Не стала говорити, що її чекає Хан Соло і вона потім зателефонує.
  • Не питає, чи взяли ви з собою рушник або шампунь.
  • Не фотографує вас голого/-у, а якщо і фотографує, то вибирає кращий ракурс. Не забігає до вас у ванну, щоб зняти реінкарнацію «Гарлем Шейка».
  • Не записує показники лічильника гарячої води до початку ваших купальних процедур.
  • Не питає: «Ну що, ти будеш, напевно, їхати додому?», коли ви лише витираєтеся рушником.
  • Не пошкодує бріолін-пінку-гель-лак для волосся.
  • Попередить, які частини тіла голить агрегатом, про який ви запитали.
  • Піде разом з вами на пікет за відновлення гарячої води у вашому домі.

Ви споживаєте воду у первозданному вигляді

Ви пили воду з джерела? І що, там був окріп? Отож бо. Чиста вода в природі холодна, а штучно нагріта – це рідина, що проходить крізь різного роду нагрівачі. Забудемо про стан нашої каналізаційної системи і переконуємо себе, що у нас в крані вода прямо зі струмка.

Цінуємо свій час

«Чому він так сказав? Коли буде зарплатня? Хто у 2010-му виграв Євробачення?» – подібні питання терзають нас, коли ми просто приймаємо душ. Ми можемо ніжитися під приємним струменем води, чесати пахву або просто мовчки дивитися на плитку, як солдат Джейн.

Коли у вас в будинку тільки холодна вода, швидкості купання позаздрять учасники гонок «Формули-1», які проводять піт-стопи за лічені секунди. Забігли, очманіли, покричали, використали мінімум водних запасів Землі – короткий графік купання без гарячої води. Тепер, коли вас хтось чекає, а ви пишите в телеграм «я на 30 секунд в душ» – це не узагальнення, а реальний підрахунок часу у ванній.

Ви краще пізнаєте себе

Відключення гарячої води позбавляє наш мозок від вад снобізму і зайвого пафосу. Навіть затяті тусовщиці, високооплачувані клерки і відчужені, цинічні мистецтвознавці пройшовши через очищення стають агнцями божими. А очищення відбувається одним чином – купанням в мисці.

Яким би не був ваш соціальний статус, гаряча вода з миски змиє не лише небажані запахи і бруд, але і соціальні пороки, які змушували вас ставитися до подібного купання упереджено. Ви можете бути нескінченно талановиті, божественно красиві і мати кілька десятків тисяч фоловерів, але в цей момент важливим залишається лише обсяг вашої миски.

Впевненість у своїх рішеннях

Знаєте, чого ви ніколи не зробите, якщо відключили гарячу воду? Ви не обпечетесь. Приміром, у вашу квартиру ввалюється п’яний друг, і, щоб привести його до тями, потрібно обполоснути хмільну голову прохолодною водою. Тепер ви не втрачаєте жодної секунди, щоб спробувати, чи не гаряча вода, не потрібно на власній руці виставляти температурний режим.

Або ви зібралися зі старими знайомими у когось в гостях. Відійшли напудрити носик і чуєте лунаючий дзвін келихів. Тепер не потрібно вивчати ієрогліфи і світлофори на кранах, щоб зрозуміти, куди крутити. Відкривайте все відразу – все одно в будинку тільки холодна вода.

Ви енергійні як ніколи

Гарячий душ, як і ванна, розслаблюють тіло, заспокоюють думки, хилять в сон. З холодним душем такого ніколи не трапиться. Холодний душ – це укол адреналіну в серці, банка енергетика, стрибок з парашутом. В якому напівсонному стані ви не забиралися б в душ, струмінь холодної води змиє млявість, обдарувавши тіло і дух бадьорим зарядом, новими викликами і вагоном енергії.

У перші миттєвості десь з глибин вириваються вигуки, крики, лайливі слова радісним тоном. Це означає, що пробудження досягає самих глибин і всіх чакр вашого тіла. Хто без холодного душу зможе підкорити світ?

Світ оцінить ваше геройство

Холодний душ охолодить не тільки ваш палкий характер, але і гнів боса, якщо запізнитеся на роботу. Фраза «Соррі, відключили гарячу воду, довелося помучитися» пом’якшить навіть найжорсткіших керівників, внесе людяність у бесіду і забере кілька десятків хвилин з часу запізнення.

Коли ви чуєте в колективі «Ой, а у моєї куми немає гарячої води», вступайте в дискусію з сумним поглядом і посилом «Взагалі-то у мене теж, більше місяця». Колеги зрозуміють, який герой сховався серед них, а якщо хтось ще поцікавиться «Як вижити?», використовуйте метод «Салага».

Метод досить простий: робите вигляд, ніби ви ветеран В’єтнамської, Першої світової та міжагалактичної воєн, а звертається до вас новоприбулий курсант. У відповідь на його питання задумайтеся і подивіться вдалину (ніби згадуєте страшні часи), опустіть голову і ветеранським голосом скажіть: «Краще тобі цього не знати, друг».

Холодна вода зближує

Холодна вода рятує від конфузів в ліжку і підвищує емпатію один до одного. Валіть все на холодну воду в душі, грійтеся в обіймах один одного і «нехай проблеми та невзгоди не роблять вам в ліжку поганої погоди».

Те, що не вбиває, робить нас сильнішими

Перемога над слабким суперником принесе вам задоволення? Можливо, так, але на короткий час. Чи поставили б ви рівень складності «Немовля» у своїй улюбленій грі? Напевно, ні, адже втрачається сам сенс гри, інтерес і переживання.

З гарячою водою такий же принцип. Навіщо прожити все життя в комфортних умовах, без єдиного складного дня? Вам же набридне існування в режимі «суперлайт». А ми приходимо на цю Землю не для безглуздого існування, а для створення чогось нового і кращого. Для цього ми і самі повинні ставати кращими кожен день.

Як стати краще, якщо ви так і не відкрили ачівку «жив/-ла без гарячої води»?

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎