Спецпроєкти

Де можна купити (і продати) цнотливість? Країни, в яких існує така практика, та ринкові ціни


Є теми, про які всі знають, але мало говорять. Це інтимно, соромно, незвично. А, між іншим, продаж цнотливості – це вступ у сексуальні стосунки, тому багато хто прирівнює цю діяльність до проституції. В історії культури різних народів є встановлені традиції, які так чи інакше включають у себе торги, втрату невинності і оплату. Тим не менше, продаж права на «першу ніч» досі здається варварським.

Безумовно, у різних дівчат складаються різні життєві обставини зі складною фінансовою ситуацією. У критичних випадках вони погоджуються на таку «угоду», де сексуальна поведінка носить доволі вільний характер. Забезпечені люди (і не лише вони) готові витратити декілька сотень тисяч на можливість виконати дефлорацію (порушення цілісності дівочої пліви).

Як відбувається продаж цноти

Продаж цнотливості на інтернет-аукціоні — це феномен, при якому незаймана дівчина виставляє лот, при цьому обіцяючи здійснити статевий акт із його «переможцем». Бувають окремі випадки, коли ставки досягають сотень тисяч доларів і отримують широкий резонанс. Між іншим, далеко не завжди дівчата є повнолітніми.

Психологи вважають, що жінки, які беруть участь у такому «бартері», розділяють секс та любов як окремі поняття. Це дає можливість використовувати цнотливість як засіб досягнення своїх цілей — зазвичай, матеріальних. Подібне бажання часто виникає у дівчат, які не отримують достатньо любові та розуміння у сім’ї. Продаючи себе, вони отримують грошовий еквівалент любові, шукаючи місця та людей, які зможуть дати щось, схоже на неї.

Оскільки продаж цнотливості — тіньовий бізнес, офіційних цифр тут немає, як і законодавства, яке регулювало би цю комерційну операцію. Проте явище існує як за кордоном, так і у країнах СНД. Трактувати це як проституцію складно, оскільки немає складу злочину — він з’явиться, якщо лише буде зафіксований факт передачі грошей, і зауважено, на що ці гроші будуть витрачені. Але це практично нереально — жодна зі сторін нікуди не звертається, оскільки «спалитися» можуть обоє.

Купити та продати цноту можна на спеціальних сайтах та дошках оголошень. Там працюють модератори, «скаути», які ведуть переговори з дівчатами, просять їх вислати фотографії та домовляються про ціну. Частину суми, яку платить замовник, якраз посередники і забирають. Іноді чоловіки, які купують «першу ніч», оплачують дівчатам і переліт в іншу країну.

Зазвичай дівчат, які цим користуються, можна поділити на декілька категорій:

  • Дівчата із неблагополучних сімей, яким потрібні гроші, щоб вирішити якусь проблему;
  • дівчата із звичайних сімей, яким також потрібні гроші;
  • ті, які хочуть перейти на утримання.

До речі, ця пропозиція актуальна і для хлопців — вони теж продають цноту. От тільки ціна за таку послугу не така велика і зазвичай не перевищує декількох тисяч гривень. Крім цього, у коментарях під такими оголошеннями часто можна побачити багато сумнівів на кшталт «а як ви доведете, що це перший раз?». Дівчина, принаймні, може принести довідку від гінеколога.

Чому це стало популярним

Говорити про продаж цноти стали на початку 21 століття, коли користувач Cathy Cobblerson з Техасу виклала на Ebay таке оголошення. Вона планувала отримати за це не менше $100 000, але зіткнулася із нерозумінням з боку модераторів сервісу. Тим не менше, після цього тисячі дівчат по всьому світу почали шукати можливість швидко заробити гроші.

Для чоловіків, яких тягне до цнотливих дівчат, навіть існує спеціальний термін — «партенофілія». Як правило, на такий обмін погоджуються чоловіки, що не повністю впевнені в собі. Незаймана дівчина не буде порівнювати чоловіка із іншими партнерами. У традиційних стосунках, які не поміщаються у жорсткі рамки бізнесу, незайманість дівчини швидше є перевагою для представників чоловічої статі. Вважається, що дівчину без досвіду стосунків легше «підкорити». Як молоді хлопці, так і старші чоловіки соромляться своєї недосвідченості, тому прагнуть до стосунків з такими ж недосвідченими дівчатами. Це не зовсім історія про комплекс неповноцінності чи бажання самоствердитися — це швидше бажання «не відставати» від жінки, тому що для багатьох чоловіків важливо почувати себе успішнішими та досвідчнішими за протилежну стать, і це стосується не лише сексуальної, а й багатьох інших сфер життя. Крім цього, чоловіки надають перевагу незайманим дівчатам, оскільки бояться захворювань, що передаються статевим шляхом.

Психологія також виділяє іншу причину, через яку чоловіки купують «право першої ночі». Це має відношення до садистських тенденцій і сексуальних нахилів чоловіка. У багатьох випадках втрата цнотливості — це болючий процес, що супроводжується кров’ю, сльозами тощо. При цьому всьому чоловіку фактично дозволяють завдавати дівчині болю протягом усього оплаченого часу. Виходить, аби отримувати від цього задоволення, чоловіку має певною мірою подобатись те, що партнерка відчуває біль та дискомфорт.

Чому це критикують

Правозахисники та психологи вважають, що продаж цнотливості супроводжується агресивністю «товару», який продається. Релігійно-консервативні та ліберально-феміністичні спільноти, зазвичай, виступають противниками цього явища. Критики відмічають, що втрата цноти повинна відбуватися у романтичній обстановці або, принаймні, із партнером, якому дівчина повністю довіряє чи має до нього почуття. Негативне відношення також посилюється агресивним «самопіаром» деяких із дівчат, які продають цноту, оскільки цим вони зміщують соціальні рамки. Часто люди побоюються, що такий обмін може стати нормальним явищем, адже для того, щоб його здійснити, не потрібно заходити у даркнет, про все можна домовитися на спеціальних сайтах.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь