Спецпроєкти

Пів метра хачапурі. На Севастопольській відкрилося кафе «Захади, Дарагой»


30
У районі Севастопольської площі відкрилося грузинське кафе с акцентом «Захади, Дарагой», де можна скуштувати традиційні страви грузинської кухні.

Заклад відкрив ресторатор і засновник міжнародного ресторанного холдингу L’KAFA Group Усама Кафа, відомий у Києві такими проектами як «Чайхона Базар» і мережею лаунж-караоке-барів L’KAFA Cafe.

«Цього року ми відкрили два ресторани у Тбілісі — «Чайхона Базар» і Silvio D’Italia. Наша команда настільки пройнялася атмосферою Грузії, що ми прийняли рішення передати всі наші почуття і емоції жителям і гостям Києва, втіливши їх у своєму новому закладі», — розповідають у L’KAFA Group.

01/6

У меню «Захади, Дарагой» зібрано класичні страви грузинської кухні: 5 видів хінкалі, близко 10 видів хачапурі, зокрема й півметровий хачапурі по-аджарськи на велику компанію, грузинські закуски на кшталт пхалі (подрібнені овочі або зелень з волоські горіхами) та бадріджані (рулетики з баклажанів з начинкою з горіхами), традиційні супи харчо й чіхіртма, а також салати, основні страви та окреме мангал-меню. З напоїв пропонують широкий вибір грузинського вина і настоянок на чачі.

За словами власника «Захади, Дарагой», нове місце на Повітрофлотському проспекті – перший заклад нової мережі грузинських кафе. «У нашій компанії L’KAFA Group є різні бренди, наприклад L’KAFA Cafe – це ресторан з європейською кухнею. «Чайхона Базар» – кухня східних країн світу. Silvio D’Italia – італійська кухня. Just Beer Bar – пивний ресторан. Тепер настала черга грузинської», – пояснюють у L’KAFA Group.

01/9

Перше кафе відкрили на околиці міста, бо в спальних районах вкрай необхідні заклади «поблизу дома».

«Дуже глибока помилка, що ресторани в Києві рентабельні лише в центрі. Коли людина приїжджає після робочого дня додому, вона хоче піти зродиною у заклад, що розташований поблизу дому, аби не їхати на таксі і не витрачати час на дорогу. Тому створили таке собі "кафе біля дому"», — говорять власники «Захади, Дарагой».

«У нашому закладі ми хочемо максимально близько познайомити мешканців і гостей столиці зі справжнім грузинським колоритом, їхньою щедрістю та гастрономічними задоволеннями», — кажуть у «Захади, Дарагой».

Дещо з меню:

  • шашлик зі свинини – 95 грн/100 г
  • хачапурі по-аджарськи – 115 грн
  • хінкалі зі свининою й телятиною – 16 грн/шт
  • суп харчо – 85 грн
  • сациві з куркою – 125 грн

Захади, Дарагой
Повітрофлотський пр-т, 39/1
Facebook

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎