Спецпроєкти

Бум на Ізраїль. У Києві відкрився новий ресторан з хумусом і фалафелем


У Києві триває бум на ізраїльську кухню. Нещодавно на Пушкінській відрився ресторан Pita Кyiv, де можна скуштувати традиційні страви Близького Сходу.

Нагадаємо, навесні цього року відкрився ресторан Adelle, де можна скуштувати типову їжу сучасного Тель-Авіву: фалафель, сабіх, шварму та багато іншого. Крім того, нещодавно відкрився бар GOL’DA на Шота Руставелі, де також пропонують страви Ізраїлю та Близького Сходу. А наприкінці вересня свій вектор у меню змінив ресторан Solod на Березняках і тепер також пропонує страви Близького Сходу.

Ресторан Pita Kyiv розташований неподалік від площі Льва Толстого. Зала в ресторані одна, розрахована на два десятки гостей. У закладі працює відкрита кухня, тож кожен гість може спостерігати, як готують його замовлення.

У меню зібрані традиційні страви ізраїльскої кухні. Окрім класичних хумусу та фалафелю, тут можна також скуштувати курвіт — запечену цвітну капусту, яку спочатку трохи відварюють, а потім запікають у духовці. Хумус і фалафель можна  замовити як на тарілці, так і в піті. Піти, до речі, тут випікають власноруч щоранку та впродовж дня, щойно вона скінчиться.

Дещо з меню:

  • хумус – 79 грн.
  • фалафель – 79 грн.
  • запечена цвітна капуста з трьома соусами – 99 грн.
  • кебаб – 119 грн.

Pita Kyiv
вул. Пушкінська, 39
Розклад роботи: пн-пт – з 11:00 до 22:00, сб-нд – з 13:00 до 22:00.
Facebook

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь