Спецпроєкти

46% молодих людей хотіли б, щоб смартфонів ніколи не існувало – дослідження


Нещодавнє дослідження виявило, що молодь не вміє якісно відпочивати. Оскільки вони проводять занадто багато часу у своїх телефонах, молоді люди «по-справжньому» відпочивають лише сім годин на тиждень.

Опитування 2 000 людей віком від 18 до 34 років виявило, що швидкий темп життя та користування телефоном не дає людям шанс проводити достатньо часу із собою. Вони перебувають наодинці менше 60 хв. щодня. Приблизно 6 із 10 заявило, що «ніколи» по-справжньому не розслабляються, оскільки постійно перевіряють свої телефони.

Десята частина респондентів розповіла, що в дорозі їм важко довше 10 хвилин не перевіряти сповіщення на телефоні. При тому 9 з 10 учасників зізналися, що відкривають телефон, хоча знають, що не мають нових повідомлень.

Прес-секретарка компанії «Treatwell», яка замовила опитування, зазначила: «Нехтування часом відпочинку може згубно впливати на нас. Це може відбуватися досить повільно, тому ви довго не відчуваєте цей вплив».

Згідно з дослідженням, молоді люди не можуть дозволити собі відпочити навіть тоді, коли не працюють. Вони відчувають розгубленість, коли не мають обов’язків. Так, 46% опитуваних бажали, щоб смартфони ніколи не були винайдені. Без них було б легше відволіктися і відпочити.

Раніше, ми писали, що згідно з дослідженнями використання мобільного телефону у перерві між завданнями не дозволяє мозку «розвантажитися» і може призвести до його виснаження та зниження продуктивності.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь