Спецпроєкти

20 продуктів-афродизіаків (та як вони впливають на сексуальне бажання)


9
Найпершим афродизіаком у світі, що допоміг досягнути любовної насолоди, вважається яблуко. Те саме, яким Єва нагодувала Адама. З того часу минуло багацько років і серед продуктів харчування люди виявили не один афродизіак.

Розповідаємо про продукти, які вважають афродизіаками, а також пояснюємо, в чому полягає їхня чудодійна сила.

Артишок

Артишок відомий як афродизіак ще з античних часів. У Стародавній Греції вважалося, що вживання шишок артишоку з медом щодня сприяє народженню хлопчиків. Щодо народження хлопчиків ми нічого не скажемо, а те, що артишок не лише збуджує і тонізує, але й викликає прилив крові до геніталій – це свята правда.

Банан

Окрім того, що банани мають фалічну форму та провокують певні фантазії, вони також підвищують збудження завдяки калію і природному цукру.

Гриби

Ще один продукт, який здавна вважали афродизіаком. Не в останню чергу через їхній зовнішній вигляд. А ще гриби містять багато білка і цинку, а ці компоненти позитивно впливають на сексуальну енергію.

Авокадо

Авокадо багатий на білки, вітамін А та калій. Він з успіхом може замінити м’ясо. Афродизіаком його вважали ще ацтеки, втім зовсім з іншої причини: плоди авокадо, що звисали з дерева, нагадували їм чоловічі яєчка.

Шоколад

Шоколад стимулює виділення гормону серотоніну, який відповідає за відчуття розслаблености, задоволення і закоханости. Особливо ефективно діє у цьому питанні гіркий темний шоколад з вмістом какао-бобів понад 70%.

Інжир

У плодах інжиру міститься багато поживних речовин, які миттєво підвищують сексуальну енергію. Велика кількість магнію позитивно впливає на вироблення естрогену і андрогенів, а ті у свою чергу — на лібідо та потенцію. Амінокислота, що входить до складу фрукта, збільшує виробництво окису азоту, завдяки чому відбувається розширення кровоносних судин і збільшення припливу крові до статевих органів.

Устриці

Устриці містять величезну кількість заліза та цинку, які підвищують рівень збудження в організмі. Проте варто пам’ятати, що їсти треба в міру, до того ж не захоплюючись при цьому алкоголем. Бо інакше є ризик білкового отруєння.

Імбир

З імбиром усе взагалі просто: він прискорює циркуляцію крові, завдяки чому стимулює потенцію.

Кедрові горіхи

Кедрові горіхи, які ще називають «ядерцями любові», містять велику кількість білка, що відповідає за рівень гормонів у організмі.

Кокос

Кокос також містить у собі багато білка — він збільшує не лише сексуальний апетит, але й кількість сперми.

Кава

Кава містить кофеїн, який має сильну збудливу дію на центральну нервову і серцево-судинну систему.

Паростки пшениці

Паростки пшениці багаті на вітамін Е, який ще називають «сексуальним» вітаміном. Також у складі паростків є остоказанолом, відомий сперматогенною дією. Для підвищення сексуальних можливостей достатньо лише одного ковтка олії проростків пшениці на день.

Мигдаль

Мигдаль багатий на рибофлавін, білки, вітамін Е і кальцій, тому чудово стимулює потенцію. У давнину перед любовними втіхами його їли індуси, араби та китайці.

Фініки

Фініки добре очищують кров, збільшують кількість сперми і, як стверджують вчені, навіть здатні збільшувати тривалість любовних утіх.

Мед

Мед — найкращий стимулятор сексуальної енергії. Звісно, тільки якщо це натуральний мед, а не цукровий або штучний.

Фісташки

Фісташки містять цинк та вітаміни А і В. Все це має збудливу дію і здатне викликати сексуальне бажання.

Чорний тибетський рис

У чорному тибетському рисі міститься майже вдвічі більше білків, ніж у звичайному рисі. У Стародавньому Китаї такий рис їли тільки імператори. Тоді вважалося, що чорний рис позитивно впливає на чоловічу потенцію.

Хрін

Хрін завдяки високому вмісту вітамінів і мікроелементів також вважається хорошим збудливим засобом.

Алкоголь

Неймовірно, але факт: алкоголь також вважається у певній мірі афродизіаком. Келих хорошого сухого вина, невелика чарка ароматного лікеру або екзотичний коктейль у потрібну мить змушують забути про сумніви, страхи та упередження, а також провокують сильні сексуальні бажання. Проте цей афродизіак треба вживати розумно: достатньо трохи переборщити — і людина стає абсолютно недієздатною.

Тертий ріг носорога

А ось це вже справжнісінький міт. Тертий ріг носорога ще півтора століття тому вважався найкращим афродизіаком у світі. У гонитві за цим порошком невгамовні європейці мало не знищили всіх носорогів з лиця землі. Водночас сучасні вчені стверджують, що у розі цієї тварини немає жодних корисних речовин і славу афродізіака він отримав виключно завдяки своєму зовнішньому вигляду.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь