Спецпроєкти

Девід Лінч, театр абсурду чи мамин cуп – чого більше в новому кліпі alyona alyona?


19

Сьогодні відбулася прем’єра відеокліпу на пісню «Мамин суп» української королеви хіп-хопу alyona alyona. У кожному її новому синглі та відеокліпі ми не перестаємо дивуватися з неординарності її світосприйняття та його творчого втілення. Що далі, Альоно? Чого від тебе ще очікувати?

Попередні кліпи вже готували нас до чогось незвичайного та екстраординарного, але все одно нас, як кажуть, «застали врасплох». Шок, діч та упоротість для когось та справжня пожива для гуманітаріїв (за відеокліпом можна точно писати наукову роботу). Можна сказати з впевненістю, що такого точно ніхто не очікував від звичайної, на перший погляд, пісні під назвою «Мамин суп».

«Мамин суп» починається як звичний гуманістичний маніфест про вічні цінності — домашню їжу та сімейну кухню. А обертається абсурдистською філософською діджитал-п’єсою про парадокси детерменізму та ілюзорність свободи волі, натхненною чи то «Чекаючи на Ґодо» Семюеля Беккета, чи культовим серіалом Девіда Лінча «Твін Пікс» (і те, і те відчувається).

Додивившись до кінця 10-хвилинне відео, можна впевнено сказати, що тепер ми точно бачили все. Наприклад, картину Кандинського «Черное отношение» у відкритому космосі або танець 3D-об’єктів, що готуються до рендерингу. Можливо, навіть сканування людського черепа та інтерфейс програми Adobe After Effects, в якому все це безумство твориться.

Словом, «Мамин суп» – це видовище не для людей зі слабкими нервами, але істинно щось постмодерне та кітчеве.

Режисер – Ян Болотов, автор тієї самої альтернативної версії кліпу «Рибки», стилізованої під вечірнє шоу для дітлахів «Дитячий час». Нова пісня разом з треком «Завтра» має увійти в новий мініальбом реперки, який вийде вже зовсім скоро.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ В чем разница: разбираем олдскульные формы джаза 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь