Спецпроєкти

Музику в хату: alyona alyona випустила новий мініальбом


10

25 листопада українська реп-виконавиця випустила новий мініальбом «В хаті МА». До альбому увійшло 8 треків. Серед них — уже відомі нам «Мамин суп» та «Завтра», а також треки «Не перегоріти», «Сніг розталий», «Дикі танці».

«Це літо було особливим для мене. Я відкрила безліч нових країн і фестивалів — як в Україні, так і за її межами. У проміжках між перельотами я іноді писала. Ідеї, спостереження, враження від спілкування із земляками», — поділилася хіпхоп-виконавиця в Instagram.

«Я не очікувала, що на мене обрушиться стільки зайнятости. Наступного року я планую підійти до написання другого альбому більш концептуально», — додала співачка.

Альбом ілюструє і шлях підкорення власного Евересту, і говорить про відважність бути собою, попри всі упередження і навішування ярликів,  та про свою роль «рятувального фарфатера». Фінальний трек «Казка» розповідає про власний досвід виховательки в дитсадку, про цінність казки як пластирю для дитячих ран, адже вони,  як читає Альона, – відзеркалення всього, що відбувається у світі дорослих.

Послухати альбом можна на стрімінгових платформах: Apple MusicYouTube MusicDeezerGoogle MusicSpotify. Презентація альбому відбудеться вже 6 грудня в Києві та 17 грудня у Львові (зараз діє знижка 50% на квитки).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь