Спецпроєкти

Coldplay не поїде в тур з новим альбомом заради збереження довкілля


Гурт Coldplay відмовився від проведення концертного туру в підтримку свого нового альбому «Everyday Life». Гурт занепокоєний впливом концертів на екологію.

«Ми не поїдемо в тур з новим альбомом», – заявив фронтмен Кріс Мартін для BBC News. – Протягом наступних року чи двох ми будемо думати, як зробити наш тур не просто екологічно безпечним, але й щоб він приносив користь».

На підтримку нового альбому колектив відіграє лише два концерти в столиці Йорданії Аммані. Концерти покажуть у прямому етері на YouTube.

Гурт вже прибув у Амман, де дасть два концерти 22 листопада. Один з них відбудеться на світанку, а інший – під час заходу сонця. У такий спосіб «Coldplay» розкриють концепцію свого нового альбому «Everyday Life», який складається з двох частин – «Sunrise» і «Sunset».

«Ми хочемо, щоб наш наступний тур був туром з нульовим балансом викидів вуглецю. Найскладніше вирішити питання з перельотами. Наприклад, у нас є мрія зробити шоу за допомогою сонячних батарей і щоб там не було використано одноразовий пластик», – поділився соліст групи Кріс Мартін.

Ініціативу «Coldplay» підтримала громадська організація «Всесвітній фонд дикої природи» WWF. «Приємно бачити, як всесвітньо відомі артисти виступають на захист планети. Ми всі відповідаємо за те, щоб давати приклад у час кліматичної  та природної кризи. Ми не повинні бути бездіяльними, якщо хочемо зберегти нашу планету для майбутніх поколінь», – зазначив глава організації Гарет Редмонд-Кінг.

«Coldplay» також дасть концерт у Музеї природознавства в Лондоні 25 листопада. Увесь прибуток від шоу піде на екологічну благодійність.

Останній раз британці їздили по світу з туром на підтримку альбому «A Head Full of Dreams» (2015). Тоді вони відіграли 122 концерти на чотирьох континентах.

Новий альбом гурту «Everyday Life» вийде 22 листопада (п’ятниця). Він буде складатись із двох частин: «Sunrise« і «Sunset» по вісім треків у кожній. Сьогодні «Coldplay» опублікував у мережі анімований кліп на пісню «Daddy», яка ввійде до нового альбому «Everyday Life».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь