Спецпроєкти

Urban Space 500 запускає першу ґрантову програму для підтримки проєктів, які роблять Київ кращим


Urban Space 500 – це громадський ресторан, відкритий за соціальною франшизою. Його заснували 500 суспільно активних людей, які зробили безповоротний внесок у розмірі 1 тис. дол. Згідно з моделлю проекту, 80% від прибутку ресторану скеровується на підтримку некомерційних проектів з розвитку міста, решта 20% сплачується управлінській компанії за менеджмент закладу. Про людей, які творять проєкт – ми писали у спецпроекті  #ЛюдиУрбана.

Віднині Urban Space 500 ще й запускає першу ґрантову програму для підтримки міських проєктів. Ціллю програми є підтримка ініціатив, які ставлять на меті сталий розвиток міста та покращують якість життя в Києві, а також залучають місцеву громаду до активної участі у міському житті.

В рамках першої ґрантової хвилі Urban Space 500 планує підтримати декілька проєктів із сумами ґрантів до 40-50 тисяч гривень. Бюджет поданих заявок може досягати 100 тисяч гривень.

Набір проєктних заявок триватиме з 15 листопада до 15 грудня, а рішення про надання ґранту буде прийняте співзасновниками 25 січня. Детальніше про умови ґрантової програми можна дізнатись на сайті. Для подачі проєкту необхідно заповнити проєктну і бюджетну форми з додатками, записати коротке відео про важливість та цілі ініціативи та надіслати їх на вказану на сайті електронну пошту.

Urban Space 500 планує оголошувати ґрантові хвилі кожного кварталу, спрямовуючи у фонд ґрантів 80% чистого прибутку, тому заклик закладу «Їж, Пий, Інвестуй!» має буквальне значення.

«Ґрантова програма Urban Space 500– це яскравий приклад того, як можна бути суспільним інвестором, меценатом свого міста у легкий і, скажімо, смачний спосіб»,–зазначив Василь Кундрик, член Ґрантової комісії та один із засновників ресторану. «Ми– це таке собі перехрестя гедонізму і урбанізму. Сподіваємось, що запуск програми ще більше надихне киян долучатись до змін свого міста на краще».

Вимоги до заявників і проектів, а також інші деталі ви знайдете за лінком http://urbanspace500grants.tilda.ws

Окрім ґрантової програми, Urban Space 500 вже реалізовує ряд інших суспільних ініціатив. Найбільша з них – Подієвий майданчик – платформа на базі ресторану для проведення важливих для міста відкритих подій,  приміщення та техпідтримка для яких надаються безкоштовно. За перших 9 місяців роботи в Urban Space 500 було проведено понад 90 подій, які відвідали близько 4 тис. учасників, а оціночний внесок в їх проведення склав 189 000 гривень.

Також, Urban Space 500 приєднався до глобального руху за ґендерну рівність HeForShe від ООН-Жінки та став першим рестораном-учасником програми «Місце без стереотипів». Заклад співпрацює з профільними організаціями щодо залучення для роботи та стажування працівників з вразливих груп, ініціює розвиток громадського простору на вулиці Б. Грінченка та втілює ряд інших самостійних суспільних ініціатив.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь