Спецпроєкти

5 благодійних організацій Києва, які рятують тварин

Розказуємо про організації Києва, завдяки яким тваринки та турботливі господарі можуть знайти одне одного і стати найщасливішими в цьому бентежному світі.

«Кото-Ярмарок»

Київська благодійна організація, яка існує з 2017 року і допомагає бездомним котикам знайти турботливих «батьків». На базі «Кото-Ярмарку» працює «Центр Кототерапії» – туди можна завітати і провести час з ласкавими та грайливими котиками, пожертвувавши кошти на їхнє утримання. І саме там можна знайти собі найвідданішого друга і забрати додому. 

Перед тим як віддавати тваринку, з майбутнім власником/-цею проводять співбесіду, щоб переконатися, що котик/кішечка потрапить до надійної людини. Також потрібно надавати фотозвіти після «усиновлення» чотирилапого друга.

Якщо ви не маєте змоги забрати тваринку, все одно можете допомогти притулку та котам: поширити інформацію про «Кото-Ярмарок» у своїх профілях у соцмережах, прийти до «Центру Кототерапії», придбати кото-мерч, прибуток з якого також йде на утримання котів та кішок.

«Хочу собаку»

Малюк з твору Астрід Ліндгрен завжди мріяв про собаку, і врешті-решт батьки подарували йому цуценя. Організація «Хочу собаку» виконує дитячі й дорослі мрії та допомагає людям і собакам знайти одне одного.

Щоб забрати собаку додому, варто зв’язатися з її куратором або написати у приватні повідомлення спільноти у ФБ. До майбутнього/-ї власника/-ці є кілька вимог: тваринку не можна забирати «на подарунок» або на ланцюг; якщо собаку віддать не стерилізованою, її потрібно обов’язково стерилізувати; потрібно залишатися на зв’язку з куратором та надавати фотозвіти. Фотозвіти необхідні для того, щоб переконатися, що собака в турботливій родині і з нею все гаразд.

Допомогти фонду можна пожертвуваннями або просто репостом у соцмережах. Також є можливість потрапити до команди, ставши волонтером. Подробиці можна дізнатися також у Фейсбуці.

«Сіріус»

Притулок, який було засновано ще в далекому 2000 році. Організація піклується про бездомних тварин Києва та області: забезпечує проживання, лікування, вакцинацію, стерилізацію, знаходить для них родини, допомагає місту гуманно вирішувати проблему великої кількости бездомних тварин. Також у «Сіріусі» проводиться безкоштовна вакцинація та стерилізація.

З моменту заснування фонду понад 4500 тваринок знайшли господарів.

Якщо не маєте змоги забрати кота або собачку, але є вільний час і ви бажаєте допомогти, долучайтеся до команди волонтерів: вони у «Сіріусі» завжди потрібні. Подробиці можна дізнатися на фейсбуці проєкту.

UA Animals

Всеукраїнська ініціатива, представники якої захищають права тварин: виступають проти цирків з ними, користування хутряними та шкіряними виробами, передають пожертвування притулкам для тварин та реабілітаційним центрам, організовують Марші за права тварин та багато чого іншого. Виходячи на Марші захисту, ви вже долучаєтеся до діяльности та на крок наближуєте світ до ненасильства й миру.

Про інші деталі діяльности організації та можливість допомогти – у фейсбуці спільноти.

Happy Paw

Київська благодійна організація, яка шукає для котиків і собачок уважних господарів. Крім того, Happy Paw проводить різні конкурси та благодійні проєкти: наприклад, цього року запустили проєкт «Будка мрії», щоби школярі/-ки разом з дорослими вчилися правильно доглядати за домашніми улюбленцями.

Якщо тваринку взяти не можете, а допомогти хочете, – робіть репости або купуйте мерч, кошти з якого підуть на допомогу котам і собакам.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь