Спецпроєкти

Перші космічні туристи. Японський мільярдер шукає супутницю для спільного польоту на Місяць


Японський мільярдер Юсаку Маедзава оголосив конкурс, щоб знайти дівчину, яка разом з ним у 2023 році полетить на Місяць. Останній політ на Місяць відбувався ще у 1972 році. Ракета з туристом і його супутницею має облетіти Місяць і наблизитися до нічного світила на 200 кілометрів. Політ триватиме майже шість днів.

Маедзава стане першим космічним туристом, який оплачує туристичну поїздку на Місяць компанії SpaceX Ілона Маска. Із собою він готовий взяти самотню молоду дівчину не молодше 20 років – з нею він «прокричить про любов і мир у всьому світі з космосу».

Згідно з умовами у конкурсі можуть брати участь дівчата віком від 20 років, які зацікавлені в польоті в космос та можуть долучитися до підготовки перед польотом. Також обрана дівчина має бути «яскравою та позитивною особистістю», яка «хоче насолоджуватися життям вповні».

 

Заявки на участь приймаються до 17 січня, а в березні будуть підведені підсумки. Сам політ відбудеться в 2023 році.

Подати заявку: https://mz.abema.tv/en.html

Маедзава також повідомив, що збирається взяти із собою у політ групу митців та артистів. «Я хотів би запросити від шести до восьми художників з усього світу приєднатися до мене в польоті до Місяця. І щоб після повернення на Землю вони створили щось грандіозне, таке, що надихатиме нас усіх», – зазначив Маедзава.

Про Юсаку Маедзава та його соціальний експеримент про безумовий дохід читайте за посиланням: https://bit.ua/2020/01/can-money-make-you-happy/

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь