Спецпроєкти

Без реєстрації та VPN. В Україні частково запрацював Spotify


Українські користувачі Spotify отримали доступ до вебверсії без необхідности використання VPN. Власники облікових записів можуть слухати музику через вебплеєр як на десктопах, так і на мобільних пристроях.

До цього часу українські користувачі Spotify змушені були створювати акаунт з іншої країни за допомогою VPN і щодва тижні заходити під VPN до свого облікового запису.

Проте зареєструвати новий акаунт Spotify з України та завантажити мобільний додаток у Google Play і AppStore все ще не можна. Припускають, що відкриття доступу до вебверсії може бути пов’язане з можливим запуском музичної платформи в Україні. Чутки про запуск Spotify поширювалися в минулому році.

Також сьогодні стало відомо, що Spotify запустив плейлісти і подкасти для тварин, які залишаються вдома самі. Користувач може вибрати для свого вихованця музику або підбадьорливі голосові повідомлення. За задумом, це знизить рівень стресу тварини, коли вихованець перебуває вдома без господаря.

Spotify – це популярний стрімінговий сервіс з аудіозаписами основних музичних лейблів, зокрема BBC, Sony, EMI, Warner Music Group і Universal.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь