Спецпроєкти

Модель, підприємець та інженер: топ 9 найсексуальніших професій 


«А ким ти працюєш?» Це запитання ми чуємо одним з перших і коли знайомимося з людьми, і коли створюємо собі сторінку в соціальних мережах, і коли ходимо на побачення. Може воно і трохи звичне, але дуже часто саме відповідь на нього дає розуміння нашого стилю життя та характеру. Але чому деякі професії викликають у нас симпатію та інтерес до людини, роблять її такою привабливою для нас? 

Сьогодні ми спробували скласти список найсексуальніших професій на основі досліджень та опитувань, які проводили популярні дейтинг-сервіси різних країн серед чоловіків та жінок. 

 Лікарі

Згідно з дослідженням, проведеним дейтинг-сервісом Match, саме медик – найсексуальніша з професій. Дослідження було проведено серед гетеросексуальних жінок та чоловіків, 4%  яких визнали, що лікарі/-ки посідають перше місце в цьому рейтингу.

Таку популярність можна пояснити насамперед тим, що ця професія завжди буде потрібною людству. Це показник надійности, зокрема якщо йдеться й про потенційного партнера. Звісно, для того щоб стати лікарем/-кою необхідно здобути якісну (ми на це дуже сподіваємось) освіту, витративши на це чимало часу. Бажання навчатись та можливість довести справу до кінця свідчать про цілеспрямованість та стабільність. Це ті самі дві риси, на основі яких наше з вами підсвідоме обирає собі партнерів для побудови спільного майбутнього. 

Вчителі та викладачі

Більшість чоловіків, згідно з дослідженням, обрали саме цю професію як найсексуальнішу серед жінок. Жінки так само віддають їй призове місце (третє). Ми часто бачимо в кіно та серіалах відому історію про заборонене кохання між викладачем та учнем, іноді дізнаємося про такі випадки в реальному житті, а може, хтось і сам має такий досвід. З погляду психології це можна пояснити так: нас тягне до людини, яка може нас чогось навчити, підсвідомо ми можемо відчувати близькість до таких людей, бо вони за своєю моделлю поведінки нагадують нам про наших батьків. Викладачі, як правило, значно старші за нас, вже сформовані особистості, в той час як молоді студенти та учні не можуть похизуватися цими рисами. Тому, шукаючи когось, хто зміг би їх навчити, як бути дорослим, ідеалізують своїх наставників та закохуються в них. 

Секретарі

Людина, яка приносить тобі каву/чай, не може не сподобатись. Уже всім нам відомий стереотип, що керівники обирають собі помічника на основі зовнішности, все ж таки має в собі якусь частину правди. Той факт, що людина виконує твої доручення, слухається тебе можна розглядати певною мірою як домінацію та підкорення. Ні, це зовсім не свідчить про вашу прихильність до БДСМ та подібних практик. Просто ми любимо, коли нас слухають та поважають нашу думку. Це дарує нам почуття значимости та впевненості в собі. Погодьтеся, це сексуально. 

Військові

Австралійський сайт знайомств провів опитування серед 1000 жінок, щоб з’ясувати, яка професія здається жінкам Австралії найсексуальнішою. Виявляється, це – військовий. Жінки пояснили свій вибір тим, що поруч із таким чоловіком вони почувалися б у безпеці. Також наявність військової форми відіграє певну роль у зовнішній привабливості цих чоловіків. Військові не лише мають гарну фізичну форму та статуру, але й також проходять значну моральну підготовку, що впливає на їхній характер. Ці люди мають низку спільних та необхідних для служби рис: зібраність, рішучість, відповідальність, вміння слухати та приймати зважені рішення. 

Технічні спеціальності, інженерія

Цю професію часто під час опитувань обирали саме жінки. Сюди також входять спеціалісти у сфері IT. Ми з вами живемо в час, коли технології – це не лише дослідження всесвіту та його будови, але й наше повсякденне життя, речі, що нас оточують, та ресурси, без яких ми навряд чи уявляємо своє нормальне існування. Такий попит створює неабияку солідність довкола людей цих професій та додає їм привабливости в наших очах. А коли він/вона може з’ясувати, чому наш гаджет так поводиться, і може це виправити, хіба це не сексуально?

Пілоти

У 2016 році Тіндер провів дослідження, під час якого було визначено, що чоловіки-пілоти отримують найбільшу кількість лайків серед користувачів. На думку психологів, людям подобається форма, оскільки вона є показником безпеки та надійности того, хто її носить, дає відчуття захищености.  Крім цього, виникає розуміння, що він той, хто в певний момент часу відповідає за життя інших, а може й вас, у якомусь сенсі – він герой, бо саме йому вдячні так багато людей за те, що він робить. Тому пілоти такі бажані. 

Моделі

Ця професія однаково приваблива як для чоловіків, так і для жінок. У відомому серіалі «Секс і місто» в одному епізоді було зображено окремий тип чоловіків як «modelizer» – чоловіки, які зустрічаються лише з моделями. Звичайно, головний критерій привабливости тут зовнішність, але також і саме звання «модель», що відокремлює людей цієї професій від усіх інших. Модельний світ часто нагадує окрему комуну, попасти до якої – мрія багатьох жінок та чоловіків. Можливо, мати стосунки з моделями – це своєрідний спосіб довести, що цей світ не такий вже й далекий від «звичайних» людей.

Фінансисти 

Англійський дейтинг-сервіс  WhatsYourPrice оприлюднив своє дослідження найсексуальніших професій, перше місце в рейтингу посіли фінансисти. Цей сервіс має певну специфіку – головним критерієм привабливости на цьому сайті є фінансовий стан. Але тим не менше жінки вказали цю професію як сексуальну серед чоловіків. Зрозуміло, що фінансист не лише знається на фінансах, але й добре розуміє, як збільшити свій статок. Гроші – це ресурс, необхідний нам щодня. Крім того, наявність цього ресурсу робить можливим планування майбутнього та створення сім’ї.

 Підприємці

Ця професія безпосередньо пов’язана з ризиками. Людина, яка створює щось своє, та несе за це повну відповідальність, володіє певними рисами, які багатьом з нас до вподоби. Зазвичай такі люди відрізняються неабиякими амбіціями, бажанням досягти своїх цілей та сміливістю. Поруч із такою людиною ви розумієте, якою енергією він або вона володіє, і це передається партнеру. Здається, що разом ви зможете досягти ще більшого.

Так, ми довіряємо джерелам та опитуванням, які вони проводили. Але пам’ятаємо про те, що сексуальність – дуже індивідуальне поняття, різне для кожного. Найкращий спосіб почуватися сексуальною людиною та передати це почуття іншим – знайти саме те, що робить вас щасливим. Ця професія необов’язково має бути частиною цього списку, сексуальність – це те, як ви почуваєтесь всередині. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь