Куди піти на побачення з Tinder-метчем? 7 місць за версією редакції
Що б там не казали, але Tinder – це не лише місце, де можна зробити скріншоти дурнуватих профайлів, а потім пореготати з друзями над цим. Tinder – це ще й місце, де можна реально зустріти свій соулмейт.
Тому якщо ви бачите на екрані смартфона фразу «It’s a match!», а після спілкування у чаті розумієте, що вам хочеться з цією людиною розвіртуалитися, радимо не зволікати! Натомість розповідаємо про заклади, де можна це зробити. У нашій добірці ми зібрали місця на будь-який смак і розмір гаманця. Усі їх наша редакція перевірила особисто, тож про якість та надійність цих закладів можна не хвилюватися.
Mercato Italiano
Чому саме тут?
- Бо Італія – це про класику і зрозумілу всім кухню. Піца й паста, сири та м’ясні делікатеси, брускети та інші закуски – все це з овочами, м’ясом, рибою чи морепродуктами. Тобто їжа для власників будь-яких харчових звичок.
- Заклад розташований на шостому поверсі ТРЦ Gulliver, тож із великих, до підлоги, вікон тут відкривається прекрасний краєвид на старе місто. Італійські мотиви на тлі та «домашній» дизайн точно розслаблять і вгамують хвилювання перед «тією самою зустріччю». Або майже вгамують. Все ж таки побачення з незнайомцем у людному місці – безпечний варіант, тож можна розслабитися та поговорити.
- Італія – універсальна тема для розмови. Можна поговорити про подорожі в різні регіони Італії або про італійське вино, можна пригадати фільми з Адріано Челентано, які ми із захватом дивилися в дитинстві, а можна – про еротичну прозу Джованні Боккаччо або ж про картини Леонардо да Вінчі.
Де шукати: Спортивна площа, 1A (ТРЦ Gulliver)
Rehub Buher
Чому саме тут?
- Зручний формат 2 в 1: зранку заклад працює як «рехаб» з корисною їжею без білого цукру, консервантів та рафінованих продуктів, а ввечері позиціонує себе як «бухер» – з авторськими коктейлями, живою музикою та душевністю квартирників. Обирайте формат, який найбільше вам до душі.
- Дизайн закладу відсилає до стилю паризьких салонів. Виглядає «інстаграмно» – на той випадок, якщо ви захочете зробити перший спільний чекін.
- У меню – страви, які підходять людям з різними харчовими звичками. Сніданки подають впродовж усього дня, а страви «родом з дитинства» готують у ЗОЖ-варіанті, наприклад, сирники без цукру та білого борошна. Крім того, у закладі подають авторські коктейлі (є навіть попкорновий!) – на той випадок, якщо призначите зустріч ввечері.
Де шукати: вул. Кожум’яцька, 16
«Євразія»
Чому саме тут?
- Бо не треба довго сперечатися щодо вибору кухні – у закладах мережі «Євразія» можна знайти європейські та азіатські страви. Тобто можна не перейматися тим, що дівчина захоче спробувати роли «Філадельфія» або якийсь легкий салат, а хлопець – біф-стейк із картопелькою (чи навпаки). У «Євразії» знайдеться і те, і те.
- Є послуга to-go. Тобто можна забрати смаколики із собою та піти погуляти теплим (завдяки кліматичним змінам) Києвом, влаштувавши обід або вечерю десь у парку.
- У всіх закладах мережі «Євразія» є караоке та кальянне меню – хтозна, раптом ваші інтереси збігаються настільки, що ви першого ж вечора захочете разом заспівати «Ой мамо, шикидим» або покурити «димний».
Де шукати: список адрес можна подивитися тут
Win Bar
Чому саме тут?
- Смакувати вином, спостерігаючи за вечірнім Подолом, – звучить як сценарій до ромкому. А хіба побачення «як у кіно» – не те, про що ви мрієте?
- Дизайн закладу виконано в стилі лофт, тож ви не відволікатиметеся на строкате оздоблення. Уся увага буде прикута виключно одне до одного.
- Величезний вибір вина на будь-який смак та розмір гаманця. А за келихом червоного, білого або ігристого можна поговорити про подорожі, книжки, кіно, меми з котиками та плани на майбутнє.
- Поїсти тут також можна – бар пропонує закуски під вино: брускети й смореброди, оливки й артишоки, десять видів сиру, м’ясні делікатеси. А також можна відновити сили, витрачені на підготовку до побачення, – у цьому допоможуть супи, салати, риба на грилі чи тушковане м’ясо.
Де шукати: вул. Хорива, 16/7
«Черноморка»
Чому саме тут?
- «Чорноморка» – синонім до моря (тільки ще у словниках не зафіксований, та це справа часу). А що може бути романтичнішим за побачення біля моря? Можна побалакати про свої морські подорожі, пригадати перші враження від зустрічі з Азовом чи Мармуровим (залежить, де ви відпочивали – в Генічеську чи турецькому Ердеку). А якщо ваші стосунки розженуться за вечір до швидкости шатлу Ілона Маска, то можна запланувати спільну поїздку до моря.
- Великий, справді великий вибір риби, морепродуктів. І страв з ними – від фаршированого судака до печені з чорноморським скатом. Готують тут на відкритій кухні, перед очима гостей – справжня гастропригода, яку можна розділити з метчем.
- «Чорноморка» – це гастролавка і ресторан одночасно. Отже, можна захопити креветок, мідій або якоїсь рибки із собою. Із собою та метчем, звичайно. Бо хтозна, якою буде ваша перша зустріч: може, на природі, а може, в когось із вас вдома.
Де шукати: список адрес можна подивитися тут
«100 років тому вперед»
Чому саме тут?
- Заклад підійде для побачення з будь-яким метчем – як з іноземцем, так і з «нашим». Першого можна «просвітити» щодо українських галушок та борщів. З «нашим», смакуючи пампушки на грилі та рибну юшку, поговорити про власне коріння – культурне, кулінарне і ментальне.
- У меню зібрано автентичні страви української кухні, тож можна розвивати з метчем тему гастрономічних спогадів, починаючи від раннього дитинства. Розмови про манку, дитсадкову їжу та бабусині пиріжки завжди зближують (ми перевіряли!).
- Інтер’єр барвистий та інстаграмний: усі предмети декору від українських дизайнерів, багато милих дрібничок і квітів. Якщо захочете зачекінитися – ласкаво просимо.
- Поруч із рестораном – Андріївський узвіз, по якому зручно прогулятися після ситної вечері.
Де шукати: вул. Володимирська, 4
«Любимый Дядя»
Чому саме тут?
- Оформлення у стилі «по-домашньому» – відчуття таке, ніби прийшов погостювати до рідних. Це точно заспокоїть серденько, що шалено калатає перед зустріччю із метчем.
- Кожен куточок у ресторані відображає якесь місце на планеті: бібліотека світової класики, мопеди, старовинне піаніно, графіті та картини харківських художників, колекція годинників, камін і авторські меблі. Тобто завести із метчем розповідь дуже легко. Достатньо зачепитись за якийсь предмет декору – і вуаля!
- Кухня у Дяді – мікс страв Середнього Сходу, Марокко, Ізраїлю, Іраку, Єгипту, Туреччини і Греції. Тут можна скуштувати ліванський табуле, ізраїльський хумус, марокканську шакшуку та палестинський бабагануш. А на барі – багато вина та авторських коктейлів. Словом, метч-веган/м’ясофан/гастропофігіст (потрібне підкреслити) знайде, чим посмакувати.
Де шукати: вул. Панківська, 20