Спецпроєкти

Від свайпу праворуч до першої зустрічі: як піти на перше побачення з тіндеру


За статистикою, щотижня завдяки тіндеру у світі відбувається півтора мільйона (!) побачень. Так, цифра вражає. На противагу цьому кількість метчів, тобто пар, що утворюються, щодня сягає тільки тридцяти (!) мільйонів. Отже, взаємний свайп праворуч не завжди гарантує вам реальну зустріч. 

Застосунок створено в такий спосіб, що ви мінімально витрачаєте час на роздуми. За хвилину можна створити десятки пар і обмінюватися повідомленнями з новими знайомими, але це зовсім не схоже на справжнє побачення.

Так, спілкування онлайн може допомогти вдосконалити свої навички, якщо йдеться про флірт та перше враження. Але що робити, якщо ви справді хочете піти на побачення? 

Зверніть увагу на свою анкету 

Анкета на тіндері чимось нагадує резюме, тільки у вільній формі. Ми вже раніше складали список анкет, які краще оминути. Можна використати цю інформацію у зворотній бік і не повторювати описані помилки. 

Люди у застосунку можуть шукати різні речі: хтось стосунки, побачення, спілкування, а хтось класичний (або ні) ONS. І кожен має на це право, але краще, коли обоє користувачів розуміє мотиви одне одного. Саме тому анкета — це найкращий спосіб поділитися важливою інформацією. 

Оберіть фотографії, які найкраще вас характеризують. Це можуть бути світлини із зображенням ваших хобі, інтересів. Або навіть з вашої роботи. Краще обирати якісні фотографії, навряд чи хтось захоче свайпнути праворуч профіль, на якому не видно обличчя власника.

Не забувайте також про опис профілю. Вкажіть там те, що вважаєте за потрібне, щоб привернути увагу потенційної пари. Тут теж можна написати про свої інтереси, так ви збільшите вірогідність зустріти однодумців. Ваш улюблений жарт теж не найгірша ідея. Почуття гумору, якщо воно ще й взаємне, це чудово! 

Якщо ви приділили увагу своєму профілю, це дає розуміння того, що вас цікавить дещо більше, ніж зустріч на одну ніч. Але головне правило — залишайтеся собою. 

Свайпайте так, як зручно вам 

Повторюючи останній пункт (бути собою), не забувайте про пошук. Тут ви маєте також дотримуватися власних побажань. Хтось полюбляє свайпати праворуч набагато частіше, ніж інші. А хтось із тисячі користувачів свайпне одного/одну, а може нікого. І це нормально. Головне — вибрати того/ту, хто вам подобається. Але якщо хочете трохи збільшити ймовірність вдалого побачення (хоча вона ніколи не буде 100%), детальніше розглядайте анкети. Так само, як ви приділили (або ні) увагу своєму опису та фотографіям, хтось серед інших користувачів зробив свою анкету такою, як бачите її ви.

Кількість метчів не завжди показова та не говорить про вашу популярність. Але якщо вас турбує їхня незначна кількість, ще раз зверніть увагу на перший пункт. Переконайтеся, що ваша анкета не викликає підозр та характеризує саме вас. 

Активність у застосунку — це ключ до метчів. Усе просто: щоб створити пару, обоє мають зробити крок назустріч. 

Почніть розмову 

Після того як утворився метч, застосунок часто радить своїм користувачам не боятися починати розмову. І ми згодні! 

Ми за рівноправність у всіх її проявах, тому неважливо, хлопець ви чи дівчина і кого  ви бажаєте зустріти, перший крок доступний кожному.

Тут також варто приділити увагу тому, що ви оберете як початок розмови. Краще утриматися від фраз, які зазвичай не потребують відповіді або взагалі не мають у собі запитання. Натомість найкращий спосіб почати діалог, а також показати, що ви зацікавлені, — це запитати щось про іншу людину. Питання на кшталт «Що робиш?» або «Як у тебе справи?», краще підійдуть для подальших розмов, коли вже трохи познайомилися. Зазвичай люди, які ніколи не спілкувалися, не мають що відповісти на це запитання. А якщо і мають, то навряд чи ця розмова затягнеться надовго. 

Якщо вас зацікавило щось у профілі вашого метчу або ви звернули увагу на якусь деталь, не бійтеся про це сказати! Звісно, якщо це не образливе зауваження. Усі люблять компліменти і прояви уваги. Також це допоможе вам знайти щось спільне, перейти до змістовнішої теми. Більше сміливости, менше хвилювання. 

Не витрачайте багато часу на повідомлення

Тіндер (та інші дейтинг-сервіси) має одну особливість — велике різноманіття можливих метчів знижує увагу людей. З одного боку, нескінченна кількість користувачів — це плюс. Ви можете знайти саме того або ту, хто буде цікавий/-а вам. З іншого ж, отримуючи десятки (або більше) повідомлень щодня, можна швидко забути про попередній чат. Тому зовсім не дивно, якщо через декілька днів без повідомлень та спілкування, ваш метч може не відповісти або взагалі зникнути. Причину шукати не варто, в кожного вона своя. 

Але якщо вам справді цікаво і ви хочете продовжити в реальному житті, не затримуйтесь у застосунку надовго. Запропонуйте зустріч. 

Оберіть місце для побачення

Якщо ви вже з’ясували, що ваша мета — це зовсім не ONS, ваш або чийсь дім точно не стане місцем для першого побачення. Для власної безпеки та комфорту обирайте публічні місця. Якщо ініціатором зустрічі були ви, краще запропонувати декілька варіантів локацій для зустрічі. Можна запитати у вашого метча, яку кухню він/вона або як полюбляє проводити вільний час. 

Якщо погода дозволяє побути на вулиці, можна запропонувати зустрітись у парку на чашку кави або піти на ковзанку просто неба. В іншому разі можна зустрітись у кав’ярні або в якомусь закладі, який до вподоби вам обом (або це ваша рекомендація/рекомендація метча). 

Сплануйте свій час

Зважаючи на швидкий ритм цього застосунка, краще заздалегідь визначитись із днем для зустрічі. При цьому планувати зустріч на тиждень або два вперед — це не найкраща ідея. Звісно, бувають винятки. Якщо ви, наприклад, довго спілкувались онлайн і чекаєте, що хтось із вас повернеться до країни або міста, де ви зустрінетесь. Але переважно краще не відкладати зустріч. Оберіть зручний для вас обох день та час, визначте місце і вперед!

Не зникайте перед побаченням

Якщо ви вже домовилися про зустріч, але до неї залишається ще декілька днів/тиждень, це зовсім не забов’язує вас зникати. Якщо вам цікаво і далі спілкуватись онлайн, не відмовляйте собі в цьому. Якщо ж ні або вам просто бракує часу на повідомлення, напишіть своєму метчу за день або в день побачення, аби впевнитись, що воно відбудеться. 

Почувайтесь комфортно зовні і зсередини 

Коли всі кроки позаду і залишається тільки власне побачення, варто згадати про роль першого враження. Ваш зовнішній вигляд, одягу та зачіска, макіяж — ваш особистий вибір. Але щоб почуватися комфортно, обирайте такий одяг, який подобається саме вам. Коли ви почуваєтесь комфортно, це відчувається і передається іншим. Впевненість та можливість бути собою завжди були і залишаються найпривабливішими рисами. Жодне вбрання не притягує так, як це робить впевнена в собі людина. Але про охайність не забуваймо — чисте вбрання та приємний запах також мають значення. 

Враження та очікування після побачення

Наскільки вдало мине ваша зустріч, важко передбачити. І зовсім не потрібно. Так, безліч людей знайшли та продовжують знаходити своє кохання/соулмейтів у тіндері. Але так само багато, а може, навіть і більше продовжують свої пошуки. Ваше побачення може мати будь-який результат. Найкращий спосіб отримувати задоволення від застосунка — це мати реальні очікування. Невдале побачення це, звісно, неприємно. Але згадаймо, що тіндер застосовує близько 50 мільйонів користувачів. Може, хтось із них і є ваш perfect match. 

P.S. Любий читачу, ми хочемо познайомитися з тобою ближче. Можеш, будь ласка, відповісти на кілька запитань? А ще там знайдеш інфо, як долучитися до секретного клубу з подарунками від наших партнерів ;) Let’s talk!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь