Спецпроєкти

9 порад для приємного та безпечного сексу на одну ніч


ONS: може, ви бачили ці три загадкові літери у когось у Тіндері (та інших онлайн-застосунках), може, чули в серіалі, а може, ви самі його використовуєте та добре розумієте його значення. Це абревіатура, утворена з англійського словосполучення «оne night stand» (секс на одну ніч).
До ONS можна ставитися по-різному: для когось це неправильно/нездорово/аморально, хтось хотів би спробувати, хтось практикує на регулярній основі, хтось спробував та зрозумів, що це не для нього, – всі із цих думок мають право на існування.
Ми зібрали для вас декілька рекомендацій та порад, як отримати задоволення від ONS  та не потрапити в халепу. 

Повідомте друга 

Якщо ви розумієте, що сьогодні у вас той саий настрій для сексу з незнайомцем, заздалегідь проінформуйте людину, якій довіряєте. Ви можете відправити геолокацію або написати повідомлення на кшталт: «Я  буду сьогодні вдома в (ім’я людини) за адресою (вкажіть адресу, якщо це буде відбуватися в незнайомця вдома). Якщо я не напишу тобі до (вкажіть час, до якого ви впевнені, що зможете вийти на зв’язок), зателефонуй мені, будь ласка».

Використовуйте презерватив 

Логічно, що людина, з якою ви щойно познайомилися, – не ваш постійний партнер/-ка,  і ви не можете бути впевнені, що вона здорова. Головною умовою  для вашого сексу є і завжди буде – контрацепція. У випадку з новим партнером – презерватив (є також презервативи для жінок). 

Не важливо, як сильно вам сподобався/-лась ваш/-а новий/-а знайомий/-а і яка ця людина на вигляд, яке враження справляє на вас, ви можете бути впевнені на всі 100% лише в собі. Тому якщо вас почнуть вмовляти на незахищений статевий акт, не погоджуйтеся. Одна ніч, навіть якщо це найкращий секс у вашому житті, не варта тих зусиль, грошей та нервів, які можуть виникнути через неприємні наслідки. 

Не зловживайте алкоголем (та іншими речовинами) 

Секс під дією наркотиків та алкоголю – це не найкращий варіант, коли ви вперше бачите людину. Ви маєте усвідомлювати все, що відбувається навколо, та бути відповідальними  за ваші дії. Якщо ви познайомились у барі або клубі чи просто вирішили випити, краще обмежитись одним-двома келихами (або якщо навіть це для вас багато – зовсім не пити). 

Не ідеалізуйте і не очікуйте 

Передусім визначте свою мету. Навіщо вам це? Просто хочеться сексу чи може вам не вистачає ніжности? Дуже часто секс на одну ніч – це справді на одну ніч. І це нормально, людина має на це право, якщо не обіцяє вам нічого більшого. Звісно, існує вірогідність, що ви продовжите спілкування, може, як партнери для сексу, може, навіть як партнери в стосунках. Але якщо це станеться, то тоді, коли обидва з вас будуть зацікавлені. 

Будьте чесні та відкриті 

Людиною з очікуваннями можете стати не ви, а саме той/та, з ким ви проведете ніч. Тому будьте чесні та поясніть людині, що ви заціавлені в одноразовій зустрічі, чітко поясніть, що ви не шукаєте стосунків. Так ви зможете уникнути неприємної розмови, що може виникнути опісля. Пам’ятайте про почуття інших. 

Будьте готові вранці 

Якщо ви все ж таки залишились не в себе вдома, буде корисним мати план дій, як звідти піти. Найкращий спосіб – це заздалегідь сказати, що у вас є справи вранці і вам потрібно буде йти.  Ця стратегія також буде дієвою у разі, якщо гість або гостя прокинуться у вас.

Експериментуйте 

Серед плюсів такого різновиду сексуальних стосунків – це впевненість, яку ви отримуєте, розуміючи, що, можливо, сьогодні – перша і остання ваша зустріч. Використайте це з користю: спробуйте щось нове для вас, наприклад, пози, які ви зазвичай не використовували. Можливо, ви завжди хотіли бути розкутішими, але боялися, що це не дуже вам личить. Сексуальність – це те, що можна вдосконалювати та розкривати в собі постійно. Варто тільки спробувати.  

 Сприймайте це позитивно 

Ймовірно, наступного дня ви можете подумати, що це було даремно/неправильно. Але це все стереотипи говорять у вас. Якщо вам сподобався секс, ви були в безпеці і робили все за взаємною згодою сторін, то немає жодних причин для смутку. Ставтеся до цього досвіду позитивно. 

З іншого боку, якщо ви розумієте, що почуття та секс для вас – дві невід’ємні речі, які одне без одного не можливі, то задумайтеся, чи насправді ONS – це ваш варіант. 

Найбезпечніше місце для ONS – це ваш дім.

Може здатися дивним, що найбезпечнішим буде привести незнайомця у свій дім. Але є кілька причин, чому це так: це перше місце, де ваші рідні та друзі будуть вас шукати, також загальна атмосфера буде більш звичною та комфортною для вас. Звісно, не завжди і не в усіх є можливість запросити когось «у гості». У такому випадку пам’ятайте, що необхідно повідомити когось, де ви.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь