Спецпроєкти

У США провели перший «соціально-дистанційний» концерт. Як він відбувався?


Цього понеділка в американському штаті Арканзас кантрі-співак Тревіс Макріді виступив у клубі TempleLive. Подія стала першим живим концертом у світі, що відбувся під час пандемії коронавірусу.

Виступ мав відбутися ще 15 травня, але його перенесли на кілька днів, щоб цілком відповідати вимогам уряду.

Концерт відбувся у залі, розрахованій на 1100 відвідувачів. Temple Live був готовий прийняти лише 229 осіб, але, судячи з фотографій, відвідувачів було менше. Глядачів пускали лише в масках, попередньо помірявши їм температуру.

Їх розташували в спеціальних зонах, де одночасно могли перебувати від 2 до 12 осіб, при цьому між зонами зберігалася відстань як мінімум 1,8 метра. У вбиральнях допускалося одночасне перебування до 10 осіб, усі товари в барі попередньо упакували в індивідуальну тару.

Вхід був заборонений для людей, які останні два дні мали температуру понад 37,7 градусів, кашель, хворе горло, проблеми з диханням і втрату нюху і смаку. А також для тих, хто за попередні 14 днів вступав у контакт із зараженими коронавірусом. Від відвідування концерту було рекомендовано «утриматися» людям віком за 65 років, а також всім, хто страждає від хронічних хвороб, має проблеми із серцем, легенями й іншими важливими органами та живе зі слабким імунітетом.

Самі глядачі залишилися задоволені: «Чудово знову відчути себе нормально. Так, ми в захисних масках, але хоча б робимо те, що вважаємо звичайним», – сказала одна з глядачок.

Хоча навряд чи такі концерти під час пандемії стануть популярними: забезпечення необхідних заходів безпеки коштує чималих грошей, а прибутку концерт, на який можуть прийти тільки 20% відвідувачів, приносить недостатньо – в результаті сам захід виявляється збитковим.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь