Cпецпроєкти

Кейс дня. Як київське «Динамо» привернуло увагу до проблеми підпалів рослинности


Сьогодні на офіційних сторінках клубу ФК «Динамо» з’явився провокаційний пост з інформацією про те, ніби клуб вирішив випалити траву на своєму домашньому полі, щоб вона росла краще в наступному сезоні.

«Ми слідуємо старій добрій традиції палити сухостій, покладаємо на цей процес великі сподівання і рекомендуємо зробити те саме на стадіонах “Олімпійський” та “Арена-Львів”», – йдеться у пості.

Втім, далі у публікації «Динамо” розкриває справжню мету:

«

Правда ж, маячня? Ми теж так думаємо! У такий спосіб ми хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося понад 12 тисяч пожеж в екосистемах. Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин і знищуються кілометри площ. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світу зараз і так вистачає. Ми закликаємо українців повідомляти в поліцію про випадки підпалів».

Соціальний проєкт ФК «Динамо Київ» та агенції Gres Todorchuk привертає увагу до проблеми випалювання сухостою та закликає українців відмовитися від пагубної традиції для збереження життя, довкілля та здоров’я.

Більше про небезпечні наслідки для здоров’я від спалення рослинности можна прочитати за посиланням.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ Як влаштувати інстаграмний обід вдома?

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь