Спецпроєкти

Міжнародний кінофестиваль «Молодість»: дати проведення, локації та фільм-відкриття


49-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість» цього року відзначає свій 50-річний ювілей і відбудеться з 22 по 30 серпня 2020 року.

Події фестивалю відбуватимуться на декількох локацій, також працюватиме онлайн-платформа.

У кінотеатрі «Жовтень»  буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, зокрема й українських прем’єр. «Будинок кіно» буде майданчиком для фестивальних показів та серії мастер-класів у межах «Майстерні талантів».

Церемонії відкриття та нагородження фестивалю, а також покази Molodist Teen Screen. Українські прем’єри і спеціальні події  проведуть у спеціально сконструйованому кінотеатрі просто неба під Аркою Дружби народів.

Відкриє фестиваль фільм «Забуті» режисерки Дарії Онищенко, стрічка спільного виробництва України та Швейцарії.

Її українська прем’єра відбудеться 22-го серпня, під час Церемонії відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Остаточні умови проведення фестивалю залежатимуть від актуальної епідеміологічної ситуації у місті Києві та чинних санітарних вимог Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, що головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно. Конкурсна програма представляє повнометражні фільми дебютантів та українські короткометражні стрічки. Головні секції фестивалю – студентські фільми, перші короткометражні (ігрові, анімаційні, документальні) та перші повнометражні стрічки, а також національний конкурс.

Раніше ми розповідали, як побували у справжньому автокінотеатрі (і залишилися в захваті). А ще – публікували розклад фестивалю швейцарського кіно – із трейлерами та описами представлених стрічок. Почитати про фестиваль та дізнатися, коли, де і як його можна подивитися – в цьому матеріалі. А, якщо ви скоріше серіаломан/-ка і обираєте, що подивитися ввечері – пропонуємо детальний гайд за серіалами Netflix. Для зручності ми поділили серіали за жанрами та додалі невеличкі описи про сюжет – аби обирати було легше. Приємного перегляду!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь