Спецпроєкти

Що почитати: «Big Money. Книга 2» – книжка Євгена Черняка про жінок-підприємиць


Восени 2020 року вийде нова книжка українського бізнесмена Євгена Черняка «Big Money. Книга 2». Цього разу про 8 найуспішніших бізнес-проєктів жінок-підприємиць.

Перша книга «Big Money» з накладом 55 000 примірників стала бестселером 2019 року. 

Своїм досвідом створення власного бізнесу поділилися засновниця сервісів Oh My Look! та G.Bar Лєра Бородіна, співзасновниця та керівна акціонерка страхової компанії «Арсенал страхування» Марина Авдєєва, SEO компанії «Каміон-Оіл» Ольга Гуцал, засновниця венчурного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко, засновниця благодійної івент-платформи «Кураж Базар» Олена Гудкова, засновниця фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко та інші успішні підприємиці. 

У книжці йдеться про перші кроки в бізнесі, залучення інвестицій, принципи формування команд та масштабування успішного досвіду. 

Бізнес-кейси, про які можна дізнатися з книги

1. Як Лєра Бородіна відбила інформаційну атаку на G.Bar: способи  антикризового PR і поради щодо поведінки в соцмережах.

2. Принципи агресивного зростання, які допомогли Марині Авдєєвій та її команді досягти капіталізації в $30 млн.

3. «Червоні прапорці», що їх враховувати команді стартапу, розмовляючи з потенційним інвестором: поради Вікторії Тігіпко.

4. Як Ольга Гуцал розвинула бренд LIQUI MOLY в Україні і заробила свій перший $1 млн.

5. Як організовувати івенти на тисячу відвідувачів щомісяця і не облажатися: досвід Олени Гудкової.

Книга з’явиться у продажу на початку вересня 2020 року.  Її вже можна передзамовити за посиланням: https://bigmoney.book24.ua/

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь