Спецпроєкти

Який застосунок в Україні зараз найпопулярніший?


У інстаграм-сторіз усе частіше трапляються фанові відео знаменитостей зі зміненими обличчями? У всьому «винний» новий український застосунок Doublicat.

Два тижні поспіль AI-застосунок команди RefaceAI, який змінює оригінальне обличчя в анімації чи відео на обличчя користувача, очолює український App Store. Він випередив Приват24, Viber та навіть TikTok.

Окрім України, застосунок очолював список у Таїланді, Малайзії, Філіппінах, Брунеї, Казахстані, Киргизстані. Днями застосунок подолав позначку 4 мільйони завантажень.

Як працює застосунок?

Doublicat засновано на штучному інтелекті, він переносить селфі користувача в будь-яку гіфку або відео. В Instagram така розвага стала вірусною: користувачі вставляють власні обличчя у відео із Ріаною, 50 cent та іншими зірками.

Наприклад, понад 160 тисяч користувачів Android та iOS спробували себе у ролі Тіні Кароль. 141 тисяча людей примірила Олега Винника,  62 тисячі поділилися у соцмережах. Застосунок щодня пропонує нові відео з українськими та світовими зірками.

Упродовж 24 годин фото, яке зробив користувач для заміни обличчя, видаляють із Google Cloud платформи, і воно зберігається лише на телефоні користувача. 

Дивіться, який це має вигляд:

Команда RefaceAI запустила Doublicat цього року. Застосунок одразу став вірусним. Про нього написали видання Mashable, The Verge, Forbes, The Next Web, The Sun та інші

З’ясувати докладніше, як змінився ринок мобільних застосунків під час пандемії можна у цьому матеріалі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь