Спецпроєкти

Гурт «Фіолет» випустив соціальний кліп про проблему домашнього насильства (відео). Історія заснована на особистому досвіді вокаліста


Гурт «Фіолет» зняв соціальне відео на перший сингл з майбутнього альбому – «Слово даю».

Це історія про дитинство героя, який приїздить у рідне місто і зустрічається зі своїми дитячими проблемами, страхами та розчаруваннями.

Зйомки відбувалися в Києві протягом двох днів на кількох локаціях: спортивних манежах КНТЕУ, залізничному вокзалі, двориках Солом’янки, станції метро «Осокорки».

Головні ролі у відео зіграли Сергій Мартинюк, фронтмен гурту,  та його молодший брат Богдан. Таке рішення не випадкове – сюжет перегукується з особистим  дитячим досвідом Сергія, про який він лише зараз зважився розповісти, щоб допомогти іншим.

Фізичне та психологічне насильство у сім’ях – одна з найпоширеніших проблем, які часто замовчуються в українському суспільстві. Його жертвами стають як дорослі, так і діти, які отримують глибокі психологічні, а часто і фізичні травми.

Згідно зі статистичними даними, в Україні свідками або жертвами домашнього насильства стають щороку від 1 до 3 млн дітей. Далеко не всі знають, що робити у випадку насильства, а що стосується дітей, ні про які скарги в поліцію чи соціальні служби в тотальній більшості випадків навіть не йдеться. Діти шукають розради на вулиці, у шкідливих звичках і асоціальній поведінці. Часто замикаються в собі, не наважуючись поділитися зі світом своїми страхами та травмами.

 

«У новому кліпі ми хочемо зачепити тему дітей, не спроможних знайти прихисток у рідних стінах і вимушених шукати його поза ними. Хтось викарабкується з-під гніту насильства, реалізовуючи свої творчі потенціали чи кар’єрні історії, а багато хто так і лишається решту життя людиною зі скривдженою дитиною всередині себе.

За цифрами статистики стоять реальні, живі люди зі своїми історіями та травмами. Мабуть, кожний з нас має подібний досвід або принаймні був свідком жорстокої поведінки… Хочу допомогти іншим. Тому і вирішив поділитися своєю історією», — розповідає Сергій Мартинюк.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь