Спецпроєкти

Барбі в політиці: Mattel випустить колекцію ляльок, присвячену президентським виборам


Бренд Mattel анонсувала вихід нової колекції ляльок Барбі – вона буде присвячена президентським виборам в США.

Нова колекція називається «Передвиборна кампанія» і включає чотирьох головних героїнь виборчої кампанії: безпосередньо кандидатку в президенти, менеджерку штабу, фандрайзерку і виборчиню.

За словами представників Mattel, колекція була створена, щоб викликати у дівчаток інтерес до керівних ролей в майбутньому і посилити бажання бути причетними до формування майбутнього.

Показово, що ляльки відрізняються одна від одної етнічністю, кольором шкіри та волоссям, будовою тіла і стилем. Зокрема, кандидатка у президенти є афроамериканкою.

«З 1959 року Барбі підтримує дівчат і заохочує їх бути лідерками у класі, громаді та в країні. Оскільки в США менше третини обраних лідерів складають жінки, а темношкірі жінки ще менше представлені на цих посадах, ми розробили спеціальну колекцію Барбі з різноманітним набором ляльок, щоб показати всім дівчатам, що вони мають право на голос. Наша мета – усунути бар’єри на шляху до лідерства, надавши дівчаткам інструменти, що дозволяють представити і зіграти свою майбутню роль», – розповіла старша віцепрезидентка Barbie & Dolls, Mattel Ліза Макнайт.

Продавати набір почнуть у день президентських виборів у США – 3 листопада. Колекцію можна буде придбати за 39,99 доларів в онлайн-магазинах.

Колекцію стоврили у співпраці з громадською некомерційною організацією She Should Run, яка надає рекомендації та підтримку жінкам, що мають намір балотуватися на посаду президента, і буде постити корисні матеріали на цю тему. Стежити за ними можна на інстаграм-сторінці організації.

Раніше Mattel випустили інклюзивну колекцію ляльок та колекцію екшен-фігурок #ThankYouHeroes («Дякуємо героям»), присвячену всім, хто бореться з пандемією коронавірусу на передовій.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram