Спецпроєкти

Меттью МакКонахі вів щоденник протягом 35 років. Тепер на його основі вийдуть мемуари


30 липня у своєму профілі у твітері актор Меттью МакКонахі опублікував короткий відеоролик: в ньому він розповів про те, що почав документувати своє життя відтоді, як навчився писати. Актор фіксував у щоденнику все, що здавалося йому важливим, а два роки тому він зібрав і систематизував усі свої записи за останні 35 років і на їхній основі написав мемуари.

«Це не традиційні мемуари чи книга порад, а радше книга, заснована на пригодах у моєму житті», – анонсував актор свою книгу Greenlights («Зелене світло»).

«Це мої нотатки про успіхи та невдачі, радощі і печалі, речі, які здивували мене, і речі, які змусили мене сміятися вголос. Як бути справедливим. Як менше стресувати. Як веселитися. Як не ображати людей. Як бути доброю людиною. Як мати сенс у житті. Як бути більше собою.

Нещодавно я набрався сміливости, щоб зібрати всі ці записи воєдино. Я знайшов пережиті історії, уроки, які я вивчив і забув, вірші, молитви, приписи, кілька чудових фотографій та цілу купу наклейок на бампер. Я знайшов свій підхід до життя: якщо ви знаєте, як і коли вирішувати життєві труднощі, як ставитися до неминучого, тоді ви можете насолоджуватися відчуттям успіху, який я називаю “ловлею зеленого світла”».

Це своєрідний любовний лист до життя та посібник, що навчить читача «зловити більше зелених вогнів» у житті і врешті усвідомити, що рано чи пізно жовті і червоні вогні теж стануть зеленими, пише Меттью.

Книга надійде в продаж 20 жовтня 2020 року.

Книгу вже можна передзамовити. Вартість книги становитиме $ 22,49, а екземпляр з автографом Мак-Конегі – $ 30.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь