Спецпроєкти

Опитування для музикантів та представників музичної індустрії. Як працює музичний ринок в Україні?


Українська музична індустрія – чи не найменш досліджена сфера креативних індустрій. Цьогоріч  у зв’язку з пандемією як ніколи гостро постало питання підтримки представників креативних індустрій.

Скільки насправді заробляють музиканти? Яким є експортний потенціал української музики? Як працює наш музичний ринок у реальному житті та яких змін потребує насамперед?

Щоб знайти відповіді на ці запитання та вивчити поточний стан ринку і його можливості, агенція музичного консалтингу Soundbuzz за підтримки Українського культурного фонду ініціювала масштабне дослідження музичного сектору України та його зовнішньоекономічних перспектив.

Як дослідження зможе допомогти ринку?

  • Це допоможе дослідити внесок неакадемічної музики в економічний розвиток як перед українськими інституціями, так і закордонними.
  • Допоможе оцінити можливості для розширення та покращення сектору. 
  • Надасть можливість вивчити і описати низку проблем, які потребують вирішення як силами самого музичного сектору, так і на державному рівні.

Дослідження триватиме з липня по жовтень і сфокусується на стані музичної індустрії у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі.

Дослідження відбуватиметься методами опитувань, фокус-груп, глибинних інтерв’ю, запитів статистичних даних тощо. Звіт представлять уже цієї осені.

Музикантів та представників індустрії запрошують взяти участь в опитуваннях. Опитування анонімне, проте за бажанням можна залишити свій e-mail та першими отримати звіт із результатами дослідження.

Опитувальник для музикантів: http://tiny.cc/jewprz

Опитувальник для представників індустрії: http://tiny.cc/sjwprz

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь