Спецпроєкти

Періс Хілтон зібралася у президенти, а Маск передумав підтримувати Каньє Веста


Слідом за репером Каньє Вестом про наміри балотуватися в президенти США заявила і Періс Хілтон.

«Після довгих роздумів я вирішила, що Овальному кабінету необхідний косметичний ремонт і жіноча рука», – написала Періс в інстаграмі під хештегом #ParisForPresident («Періс у президенти»).

В одному з відеозвернень вона додала, що віцепрезидентом хоче призначити Ріанну: «Вона вродлива й талановита, я думаю, з неї буде чудовий віцепрезидент».

У разі перемоги на виборах Хілтон пообіцяла перефарбувати Білий дім у рожевий колір, бо білий «занадто нудний».

Слоган чинного президента Дональда Трампа «Зробимо Америку великою знову» Періс Хілтон змінила на «Зробимо Америку гарячою знову».

Оскільки жодної офіційної заяви зроблено не було, а політичної кампанії не представлено, багато хто вважає заяву Періс Хілтон рекламним трюком  для просування власної лінії сумок або колекції ляльок.

Також після інтерв’ю з іншим кандидатом в президенти, репером Каньє Вестом, Ілон Маск, який раніше висловлював йому підтримку, здається, більше не має такого наміру.

Після того як у коментарях у твітері Маску скинули посилання на інтерв’ю репера, він написав: «Здається, наші погляди розходяться більше, ніж я припускав», а потім видалив цей твіт про Веста зі свого профілю. Його встигло помітити видання Mashable.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь